Laser Tag

Paintballowe rozgrywki w forcie Va w PoznaniuZalety związane z organizacją imprez integracyjnych odczuwają nie tylko pracownicy, ale i pracodawcy. Tego typu spotkania przynoszą wiele długofalowych korzyści, spośród których na uwagę zasługuje zwiększenie lojalności wobec danej firmy oraz mniejsze ryzyko przechodzenia do konkurencji, co wiązałoby się koniecznością przeprowadzania czasochłonnych rekrutacji i wdrażania nowych osób. Chwilowe oderwanie się od codzienności poprawia nastrój, redukuje stres i pomaga się rozluźnić. Spotkania poza murami biura zwiększają siły niezbędne do podejmowania nowych wyzwań i pozwalają na lepsze poznanie zespołu. Korzyści, jakie odnoszą przedsiębiorcy z podobnych przedsięwzięć, są związane z możliwością obserwowania podwładnych i wyłaniania osób mających cechy przywódcze.

Spotkania integracyjne wpływają na komunikację i pogłębiają relacje wśród podwładnych, co niejednokrotnie przyczynia się do lepszej współpracy na co dzień. Organizują je nie tylko właściciele dużych korporacji, ale też osoby prowadzące mniejsze firmy. To doskonała okazja do nawiązania kontaktu między pracownikami różnych działów, którzy rzadko mają okazję do rozmowy. Dziś rozrywek jest na tyle dużo, że znalezienie tej najlepszej jest jedynie kwestią czasu. Do najczęściej wybieranych form spotkań zalicza się wizyty w restauracjach, w których można skosztować smacznych dań.

Przedsiębiorcy ceniący sobie niebanalne rozwiązania i chcący zapewnić niezapomniane wrażenia podwładnym szukają często innych rozwiązań. Decydują się oni między innymi na laserowy paintball odbywający się w forcie Va w Poznaniu. Na rozgrywki tego typu można zapisać się na witrynie lasertagpoznan.pl, którą prowadzi doskonale wyposażona firma dająca dostęp do broni różnego typu. Posiada ona nowoczesny sprzęt i dysponuje dużą oraz klimatyczną przestrzenią pełną kryjówek i zakamarków.

Laserowy paintball łączy pokolenia, dlatego interesują się nim osoby w różnym wieku. Dostarcza mnóstwa bodźców, nie wymaga specjalnego przygotowania i nie wiąże się z bólem, czego nie można powiedzieć o klasycznych rozgrywkach, w których wykorzystuje się broń na kulki z farbą. W tym przypadku uczestnicy nie zakładają masek ani gogli, które niekiedy zsuwają się z oczu. Zamiast nich otrzymują opaski na głowę, które informują o trafieniu przez przeciwnika poprzez uruchomienie wibracji.  
Autor: Olga Mróz
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://lasertagpoznan.pl/
Dodano: 2021-12-31
Telefon: 570 931 931
Miejscowość: Poznań
Adres: Wojciechowskiego 7
Kod pocztowy: 60-685
Źródła: https://lasertagpoznan.pl/Zlokalizowane Niedaleko