Księgarnia Świętego Jacka

Świeca do chrztu cenaInternetowa Księgarnia św. Jacka zaprasza do skorzystania z jej oferty na różnego rodzaju akcesoria związane z przeżywaniem i uczestnictwem w sakramentach świętych. Dostępne na jej stronie internetowej produkty to:

  • wykonane z najwyższej próby srebra dewocjonalia, 
  • elementy wystroju świątyni, komunikanty, stroje liturgiczne,
  • książki i materiały o tematyce religijnej,
  • świece i chustki do chrztu.

Ostatnie dwa elementy cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Dzięki nim oprawa pierwszego w życiu sakramentu małego pielgrzyma jest jeszcze bardziej uroczysta. Warta podkreślenia jest również ich głęboka symbolika. Biały, dziewiczy materiał to czystość nowo narodzonego dla kościoła chrześcijanina, a także odrzucenie grzechu pierworodnego i zjednoczenie z Chrystusem. Świeca to znak pokoju i oświecenia drogi życia, będący światłem Bożym, które od teraz będzie rozjaśniać życie nowoochrzczonego.

Wspomniana księgarnia udostępnia zarówno chustki, jak i świece używane do chrztu w wielu wzorach, co pozwala na znalezienie modelu z odpowiednim przybraniem, który spełni oczekiwania zamawiającego. Istnieje też możliwość dobrania do świecy praktycznej i trwałej osłonki, dzięki której można skutecznie zabezpieczyć palce trzymającego przed ochlapaniem gorącym woskiem oraz uniknąć zabrudzenia ubrania. Z uwagi na to, że jest to asortyment uniwersalny, który pasuje zarówno do dziewczynek jak i chłopców, nie ma obawy, że podjęty wybór okaże się nietrafiony pod tym względem.

Zarówno chustka, jak i świeca do chrztu są dostępne w cenie, która okazuje się również bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych ofert dostępnych na rynku. To także dobrze przemyślany i wartościowy zakup pod względem jakości obu wyrobów. 

Sklep realizuje  zamówienia pojedyncze oraz hurtowe. Zaprasza do zapoznania się z jego ofertą katechetów prowadzących zajęcia z religii i przygotowujących dzieci do sakramentu I Komunii Świętej, bierzmowania lub też rodziców, którzy chcieliby upamiętnić wyjątkowy dla ich pociech dzień dodatkowym upominkiem o tematyce sakralnej.

 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://sklep.ksj.pl/
Dodano: 2020-12-12
Telefon: +48519546101
Miejscowość: Katowice
Adres: Wita Stwosza 11
Kod pocztowy: 40-042
Źródła: https://sklep.ksj.pl/kategoria-produktu/swieta-i-okazje/chrzest/swiece-chrzest/Zlokalizowane Niedaleko