KLARWOD Sp. z o.o.

Jaka firma świadczy usługi w zakresie doboru filtrów do jakości wody?Marząc podczas letnich upałów o szklance czystej, chłodnej wody z własnego kranu, warto pomyśleć o dobrej jakości urządzeniach uzdatniających. Niewiele jest takich miejsc, gdzie ciągle jeszcze można korzystać z wody wodociągowej czy studziennej bez poprawienia jej składu, smaku, zapachu i wyglądu. W wielu miejscowościach konieczne jest chlorowanie lub ozonowanie wody w obawie przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi. Nawet wybudowanie własnej studni nie daje pewności, że jakość cieczy w rurach będzie odpowiadała wymaganiom właścicieli.

Nie jest to jednak problem, z którym nie można sobie poradzić. Od początku lat 90. ubiegłego wieku działa na polskim rynku firma zajmująca się dystrybucją rozmaitych filtrów do wody. Specjalistyczna wiedza oraz współpraca z różnymi producentami i laboratoriami badawczymi pozwalają fachowcom tego przedsiębiorstwa dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb każdego inwestora.

Na stronie klarwod.pl należącej do tej firmy dostępne są różne urządzenia do filtracji wody, sprawdzające się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w biurach i przedsiębiorstwach. Pracownicy dystrybutora zawsze biorą pod uwagę zarówno skład wody, jak i oczekiwania klienta oraz budżet przeznaczony na sprzęt uzdatniający. Asortyment obejmuje m.In.:

  • stacje odwróconej osmozy,
  • zmiękczacze,
  • odżelaziacze,
  • odmanganiacze,
  • filtry węglowe
  • filtry mechaniczne
  • filtry ochronne ręczne, półautomatyczne i automatyczne,
  • złoża filtracyjne.

Dzięki temu, że firma specjalizuje się wyłącznie w kompleksowych usługach mających na celu poprawę jakości wody, każdy klient ma gwarancję idealnego dopasowania filtrów do jego potrzeb. Poleca ona nie tylko same urządzenia, ale i profesjonalny montaż oraz serwis. Naprawia też zakupiony u niej sprzęt. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.klarwod.pl/
Dodano: 2022-11-17
Telefon: (+48) 22 717 53 77
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Adres: Lipowa 37
Kod pocztowy: 05-520
Źródła: https://www.klarwod.pl/


Zlokalizowane Niedaleko