Kancelaria Wyoming LLC

Spółki z historią w USA - kupno i sprzedaż przez polskiego przedsiębiorcęPrzeniesienie działalności gospodarczej za granicę to jeden z często wykorzystywanych przez polskich przedsiębiorców sposobów, by ograniczyć koszty własne i obniżyć należności finansowe z tytułu różnego rodzaju podatków. Kierunek transferu to zazwyczaj kraje lub rejony, mogące zaproponować najkorzystniejsze warunki dla właścicieli biznesów. Obecnie istnieje możliwość przeniesienia, założenia lub nawet kupienia firmy za granicą w niemal każdym zakątku świata.

Dużym zainteresowaniem zarówno wśród mikro przedsiębiorców, jak i biznesmenów zatrudniających dużą liczbę pracowników cieszy się przetransferowanie prowadzonej działalności na teren Stanów Zjednoczonych. Kraj ten jest uznawany za przyjazny dla inwestorów z zewnątrz, a niektóre stany nazywane są wręcz rajami podatkowymi. Decyzja o przeniesieniu biznesu do tak atrakcyjnej finansowo lokacji może okazać się bardzo dobrym pomysłem, o ile cała procedura przebiegnie zgodnie z prawem, a przedsiębiorca może skorzystać z fachowego doradztwa.

Pomoc przy założeniu, przeniesieniu lub zakupie spółki z historią w USA świadczą pracownicy Kancelarii Wyoming LLC. To grupa specjalistów, którzy doskonale orientują się w prawodawstwie krajowym i stanowym. Dzięki temu, że podchodzą indywidualnie do każdego klienta, mogą zaproponować gotowe, personalizowane rozwiązania dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość czy też branżę, w której działa ona na co dzień. Dzięki wsparciu kancelarii przedsiębiorca pragnący otworzyć działalność na terenie Stanów Zjednoczonych nie musi samodzielnie dbać o realizację całej procedury bądź też udawać się na miejsce w celu dopilnowania szczegółów. Niepotrzebna jest również wiza czy pozwolenie pobytu czasowego.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://wyoming.com.pl
Dodano: 2021-12-09
Telefon: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001
Źródła: https://wyoming.com.pl/faq


Zlokalizowane Niedaleko