Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Prawnik Pruszcz GdańskiKażda osoba prędzej czy później musi zmierzyć się z wymiarem prawa, choćby w postaci zinterpretowania odpowiednich przepisów. Chcąc mieć pewność, że postępuje się zgodnie z obowiązującym prawem, powinno się skorzystać z porady specjalisty, jakim jest prawnik. W Pruszczu Gdańskim wykonywaniem takich usług zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendta. Oddział kancelarii znajduje się również w Gdańsku.

 

Ten radca prawny ma około dziesięcioletnie doświadczenie w swojej specjalizacji. Ukończył staże w znanych i cenionych kancelariach i stowarzyszeniach. Zajmował się obsługą zarówno indywidualnych klientów, jak i firm oraz przedsiębiorstw różnej wielkości. Zagraniczne wyjazdy sprawiły, że z usług kancelarii mogą korzystać również osoby anglojęzyczne. Placówka udziela porad swoim klientom w wygodny sposób, czyli drogą elektroniczną. Możliwe jest skorzystanie z usług prawnika z dojazdem do domu lub innego miejsca wskazanego przez klienta. Ponadto kancelaria umożliwia korzystanie z różnych sposobów na rozliczenie usług.

 

Jaka jest specjalizacja tej kancelarii?

 

Radca prawny Janusz Berehendt specjalizuje się w sprawach związanych z rozwodami i odszkodowaniami. Ponadto oferuje usługi w dziedzinie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i gospodarczego. Mogą zwrócić się do niego osoby szukające odpowiedniej porady w dziedzinie ochrony danych osobowych oraz rynku ecommerce. Żeby przekonać się o wysokim profesjonalizmie tej placówki, wystarczy zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów.

 

Jak można się skontaktować?

 

Kancelaria daje różne możliwości na skontaktowanie się, w tym wizytę w jednym z dwóch oddziałów – w Pruszczu Gdańskim oraz w Gdańsku. Siedziby znajdują się w dogodnej lokalizacji, do której łatwo trafić samochodem. Do tego możliwy jest kontakt telefoniczny, a także e-mailowy. Na stronie internetowej kancelarii znajduje się również specjalny formularz, gdzie można pokrótce opisać swoją sprawę, a także pozostawić dane kontaktowe. Wystarczy już teraz wejść pod wskazany adres internetowy.
Autor: Karina Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://jb-kancelaria.pl
Dodano: 2019-07-05
Telefon: +48 504 640 045
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Adres: Fantazego 1b
Kod pocztowy: 83-000
Źródła: https://jb-kancelaria.pl/


Zlokalizowane Niedaleko