Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Ustanowienie rozdzielności majątkowejOsoby zastanawiające się nad podpisaniem intercyzy mogą sprawdzić ofertę kancelarii Polz & Polz. Tworzą ją prawnicy mający praktyczną wiedzę dotyczącą prawa rodzinnego i podatkowego. Podchodząc do potrzeb klienta w pełni indywidualnie, zapewniają wysoki standard świadczonych usług. Skuteczne ustanowienie rozdzielności majątkowej jest możliwe zarówno przed zawarciem związków małżeńskiego, jak i w jego trakcie. Spółka świadczy swoje usługi zarówno dla obu stron umowy, jak i dla każdej z osobna. Wynika to z faktu, że potrzeby klientów są bardzo różne. Kompleksowość propozycji dotyczy zarówno sporządzenia potrzebnych dokumentów, jak i pomocy podczas negocjacji. W wielu przypadkach osoby będące w małżeństwie chcą dokonać rozdzielności majątku, jednak nie mogą się ze sobą porozumieć. Poznanie oczekiwań każdej ze stron sprawia, że możliwe jest szybkie podpisanie dokumentu. Małżeńska umowa majątkowa cieszy się rosnącym zainteresowaniem Polaków. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie majątku osobistego osób posiadających wiele nieruchomości, które wchodzą w związek małżeński.
 
Małżonkowie niemający podpisanej intercyzy są narażeni na konieczność spłaty zadłużenia drugiej osoby. Chęć podpisania tego rodzaju umowy bardzo często wynika z braku bezwzględnego zaufania osób pozostających w małżeństwie. Przykre doświadczenia z przeszłości mogą sprawić, że mąż lub żona zdecydują się na podjęcie takich działań. Decyzja o rozdzielności majątkowej małżonków musi być ich wspólną decyzją. Jednak w przypadku wątpliwości jednej ze stron kancelaria zapewnia pomoc w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości.
 
Umowa jest podpisywana w obecności notariusza, ponieważ jest to bardzo ważny akt prawny rzutujący na aspekty finansowe małżonków. W dokumencie może zostać zawarty bardzo wiele zapisów, które będą rzutować na aspekty finansowe małżonków w przyszłości. Może to być m.in. wyrównanie dorobków, czyli wzrostu wartości majątku jednego z małżonków, który powstał po podpisaniu intercyzy. Warszawska kancelaria świadczy swoje usługi np. drogą telefoniczną I podczas bezpośredniego spotkania z klientem.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.polzlaw.pl/
Dodano: 2021-06-13
Telefon: 22 622 54 70
Miejscowość: Warszawa
Adres: Podwale 17
Kod pocztowy: 00-252
Źródła: https://www.polzlaw.pl/pl/wspolnosc-i-rozdzielnosc-majatkowa-malzenskaZlokalizowane Niedaleko