Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Szkolenia z zamówień publicznych w Warszawie - przetargiJednym z ważniejszych i najczęściej pojawiających się zagadnień w ramach zamówień publicznych jest zagadnienie przetargów. Głównie jest to temat, którym interesują się podmioty regularnie uczestniczące w przetargach. Dlatego tak ważne jest dla nich odpowiednie przygotowanie merytoryczne, pozwalające na uzyskanie pewności, iż wszystko później będzie realizowane zgodnie z aktualnymi zapisami prawa. 

Każde postępowanie przetargowe bazuje na odgórnie określonych zasadach, ujętych w ustawie oraz przepisach szczegółowych. W całości składa się to na obszerne kompendium wiedzy. Dlatego tak ważne są szkolenia z zamówień publicznych w Warszawie, umożliwiające zrozumienie tematyki przetargów i pozwalające poczuć się pewniej w tej dziedzinie zwłaszcza takim jednostkom, które do przetargu przystępuję po raz pierwszy. Kancelaria Prawa Adwokat Grzegorz Mazurek przygotowuje kursy prowadzone przez prelegentów umiejących w sposób jasny przełożyć posiadaną wiedzę. Dodatkowo w trakcie tłumaczenia poszczególnych zagadnień eksperci skupiają się na zaprezentowaniu praktycznych przykładów, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć wykładnię, a następnie wykorzystać zdobyte informacje podczas uczestnictwa w przetargu. 

Tematyka każdego szkolenia obejmuje między innymi: 

  • prawa i obowiązki uczestników postępowania,
  • warunki umożliwiające przystąpienie do przetargu,
  • progi zamówień publicznych, 
  • postępowanie z konkurencją.

Co istotne, prelegenci tematykę szkolenia każdorazowo dopasowują do branży klienta, który decyduje się wziąć udział w szkoleniu. Zarówno on, jak i oddelegowani przez niego pracownicy mogą lepiej zorientować się w tym, co zrobić podczas pierwszego lub kolejnego przetargu, aby finalnie uzyskać to, co zamierzone zostało na początku. Termin szkolenia oraz zasady jego przeprowadzania są omawiane indywidualnie. Jest to duże udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy jednocześnie realizują kilka projektów bądź nie mają zbyt wiele czasu do rozpoczęcia kolejnego szkolenia. Z uwagi na to, iż przepisy z Prawa zamówień publicznych zmieniają się często, dobrze będzie raz na jakiś czas aktualizować posiadaną wiedzę. Wówczas istnieje możliwość zapisania się na kurs uzupełniający, również dostosowany do branży, w jakiej się prosperuje. Współpraca z rzetelną kancelarią gwarantuje taką możliwość do wybrania.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.kancelariamazurek.pl/
Dodano: 2022-12-02
Telefon: 22 305 36 55
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grójecka 194
Kod pocztowy: 02-390
Źródła: https://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia.phpZlokalizowane Niedaleko