Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska | Prawnik ŁódźMonika Kitscha-Kwasiborska to absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, prowadząca własną kancelarię prawną na terenie Łodzi i zajmująca się sprawami z różnych zakresów prawa. Jest to bardzo doświadczony, renomowany prawnik w Łodzi, cieszący się od wielu lat bardzo dobrą, w pełni zasłużoną reputacją oraz pełnym zaufaniem ze strony szerokiego grona klientów. Co bardzo istotne w tym zawodzie, ogromna wiedza teoretyczna poparta jest własnymi przeżyciami w zawodzie wyniesionymi z wielu lat pracy i toczonych w tym czasie procesów, również w imieniu wielu przedsiębiorców, z którymi adwokat prowadzi stałą współpracę. 

Kancelaria prawno-adwokacka zajmuje się przede wszystkim sprawami osób zainteresowanych pomocą w zakresie prawa karnego, rodzinnego oraz opiekuńczego. Oznacza to stałą obsługę klientów indywidualnych, jednostek organizacyjnych, a także podmiotów gospodarczych. Każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalny poziom usługi, bez względu na charakter sprawy. Za pośrednictwem strony internetowej lodz-adwokat.pl można się zapoznać ze szczegółami oferty, a także z cennikiem, który jest wyjątkowo atrakcyjny. 

Najczęściej w skład rozwiązywanych spraw wchodzą w przypadku tej kancelarii prawno-adwokackiej te z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego, karnego, a także konsumenckiego. Klienci mogą jednakże liczyć również na wsparcie w zakresie prowadzenia sporów przed sądem gospodarczym, cywilnym oraz prawa pracy. Również sprawy rozwodowe, spadkowe i dotyczące darowizn stanowią znaczący odsetek zagadnień, jakimi fachowo zajmuje się wspomniana kancelaria prawna. 

W ramach usług można liczyć na jednorazową poradę, zastępstwo procesowe, a także na dłuższą współpracę ze strony doświadczonego prawnika. Poza poradami prawnymi kancelaria sporządza również opinie, a także pisma. Oprócz tego jej pracownikom powierzyć można także prowadzenie spraw sądowych we wszystkich instancjach. Działanie tej łódzkiej kancelarii w przypadku każdej sprawy oparte jest o aktualnie obowiązujące przepisy prawne, a także o szczegółową analizę wszystkich problemów, z którymi zgłaszają się klienci, którzy na każdym kroku mogą czuć, że znajdują się pod dobrą opieką prawną. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.lodz-adwokat.pl/
Dodano: 2019-10-16
Telefon: 664-137-647
Miejscowość: Łódź
Adres: Kossaka 9
Kod pocztowy: 93-213
Źródła: https://www.lodz-adwokat.pl/o-mnie.htmlZlokalizowane Niedaleko