Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając

Kancelaria adwokacka w Poznaniu - oferta dla osób prywatnychZakres usług proponowanych przez kancelarie adwokackie może znacznie się różnić. Zwykle jednak firmy tego rodzaju chcą mieć szeroki pakiet usług, dzięki czemu nie narzekają na brak klientów, a także są w stanie pomagać osobom w różnych sytuacjach. Dotyczy to przy tym zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Ta pierwsza grupa zazwyczaj potrzebuje pomocy doraźnie, przedsiębiorcy zaś coraz częściej decydują się na stałą obsługę prawną. Co osobom prywatnym zaproponować może kancelaria opisana na stronie adwokatzajac.pl? W grę wchodzi wiele usług.

Niestety najczęściej osoby prywatne udają się do prawników po pomoc w przypadku rozwodu. Takie sprawy są częste, a nawet badania pokazują, że stają się coraz częstsze - w ten sposób kończy się nawet połowa małżeństw. Kancelaria adwokacka w Poznaniu oferuje osobom rozwodzącym się wykonanie wszystkich związanych z tym czynności - postępowaniom o zakończenie małżeństwa w świetle prawa zwykle towarzyszy też podział majątku i opieki nad dziećmi, a także kwestia ustalenia alimentów. Do prawników mogą zgłaszać się obie strony - osoby występujące o rozwód, jak i te, które otrzymały pozew rozwodowy. Oczywiście postępowanie nie zawsze ostatecznie kończy się na rozstrzygnięciach sądu. Nierzadko do adwokatów zgłaszają się też osoby, które chcą na przykład podwyższenia alimentów - w przypadku, gdy są rodzicem opiekującym się dzieckiem i pobierającym na nie takie świadczenia, czy też ich obniżenia - kiedy płacą alimenty i nie zgadzają się z ich wysokością.

Inne usługi proponowane przez tę kancelarię osobom prywatnym to na przykład wsparcie w sprawach spadkowych - związanych z przyjęciem, odrzuceniem spadku, spisaniem testamentu czy jego podważeniem albo obaleniem.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://adwokatzajac.pl/
Dodano: 2023-11-27
Telefon: 604 189 269
Miejscowość: Poznań
Adres: Paderewskiego 6
Kod pocztowy: 61-770
Źródła: https://adwokatzajac.pl/kancelaria/kancelaria-adwokacka-poznan/Zlokalizowane Niedaleko