Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Pomoc prawna - w jakich sytuacjach korzystają z niej mieszkańcy Polkowic?Na skorzystanie ze wsparcia pełnomocnika podczas rozwodu decyduje się wiele osób. Rozwiązaniem tym interesują się przede wszystkim pary planujące rozwód z orzekaniem o winie, podczas którego będą poruszane kwestie wysokości wypłacanych alimentów czy podziału wspólnego majątku. Adwokaci specjalizujący się w prawie rodzinnym dbają o dopełnienie niezbędnych formalności, w tym poprawne wypełnienie pism procesowych oraz wysłanie ich do odpowiednich sądów. Pomagają oni opanować stres, zbierają materiały dowodowe i przygotowują najlepszą linię obrony, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Specjaliści odciążają klientów w wielu kwestiach i pomagają opanować nerwy, które nigdy nie są dobrym doradcą. Oczywiście nie mogą przyspieszyć terminu rozwodu, jednak dzięki nim osoby składające pozwy nie są zmuszone do nanoszenia poprawek i ponownego ich odsyłania, co wydłużałoby całe postępowanie o co najmniej kilka tygodni, a niekiedy też miesięcy. Po zapadnięciu wyroku pełnomocnicy oceniają, czy jest on słuszny. W razie wątpliwości składają pisemne odwołania, dzięki czemu dana sprawa jest rozpatrywana ponownie w sądzie innej instancji.

Ze względu na szerokie uprawnienia pełnomocnik może reprezentować klienta w trakcie rozpraw, dzięki czemu strona nie zawsze musi zjawiać się osobiście. Jedynym wyjątkiem jest konieczność stawienia się w sali w celu osobistego przesłuchania. Specjaliści kontaktują się ze świadkami, składają stosowne wnioski i podejmują się także negocjacji, które pomagają wypracować satysfakcjonujące dla każdej ze stron rozwiązanie przed wejściem na drogę sądową.

Podobne wsparcie świadczą prawnicy z firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Michalski. Wszyscy jej adwokaci prowadzą sprawy rozwodowe czy związane z alimentami lub ustalaniem opieki nad dziećmi. Współpracują z mieszkańcami Polkowic, a pomoc prawna, jaką proponują, jest kompleksowa. Wiedzą, jakie instrumenty procesowe wykorzystać, by móc chronić potrzeby klientów oraz w jakich terminach składać pozwy, apelacje czy inne pisma.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://adwokatmichalski.com/
Dodano: 2022-04-16
Telefon: 603121704
Miejscowość: Legnica
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220
Źródła: https://adwokatmichalski.com/Zlokalizowane Niedaleko