K2-dzwig

Kto w Opolu wynajmuje dźwig?Poszukując profesjonalnego sprzętu pomocnego przy rozładunkach towarów budowlanych lub do położenia na przykład więźby dachowej, warto zainteresować się ofertą firmy z międzynarodowym doświadczeniem, która ma średniej wielkości dźwig samochodowy. Służy ona klientom z wielu branż rozmaitymi usługami, starając się wykonać każdą powierzoną jej pracę solidnie, rzetelnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Oferowany między innymi klientom z Opola dźwig utrzymany jest w idealnym stanie. Ma certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego potwierdzający zgodność parametrów technicznych tego samojezdnego żurawia z wymaganymi normami. Przed wynajmem jest on dokładnie sprawdzany, aby do klienta trafił w pełni sprawny i gotowy do pracy. Operatorzy dźwigu mają niezbędne uprawnienia i dbają zarówno o wykonanie prac zgodnie z życzeniami klienta, jak i o zachowanie bezpieczeństwa osób pracujących w obszarze działania tego urządzenia.

Przedsiębiorstwo to dostępne jest pod linkiem k2-dzwig.pl, gdzie można się dowiedzieć więcej na temat oferowanych usług i znaleźć dane kontaktowe firmy. Podejmuje się ona wykonania prac jednorazowych i cyklicznych. Oferuje również fachowe doradztwo i chętnie przyjmuje do realizacji nawet tak nietypowe zadania, jak instalacja potężnych słupów energetycznych czy wieszanie billboardów.

Do najważniejszych cech samego dźwigu, pochodzącego od niemieckiego producenta znanego z konstruowania doskonałych maszyn budowlanych, należy zaliczyć:

  • udźwig do 40 ton,
  • teleskopowy wysięgnik pracujący w zakresie od 9,22 do 30 m,
  • przedłużenie wysięgnika o kolejne 15,4 m,
  • 3 osie skrętne umożliwiające sprawne manewrowanie urządzeniem.

Firma zaprasza do współpracy nie tylko przedsiębiorstwa budowlane.
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://k2-dzwig.pl
Dodano: 2022-01-11
Telefon: 781 238 543
Miejscowość: Nysa
Adres: Nowogródzka 6
Kod pocztowy: 48-304
Źródła: https://k2-dzwig.pl/Zlokalizowane Niedaleko