Inoplex

Mała architektura ławkiW każdym parku oraz w dowolnej przestrzeni miejskiej (m.in. na skwerach, czy rynku oraz przed galeriami handlowymi, czy uczelniami) zamontowane zostają ławki, które mają służyć przede wszystkim mieszkańcom i dlatego też, to właśnie z myślą o nich elementy te powinny zostać odpowiednio zaprojektowane. Przede wszystkim ławki muszą być wygodne, ale także dobrze, gdyby wpasowały się wyglądem i zastosowanymi elementami wykończenia, czy kolorem do otoczenia i stylu pobliskich budynków oraz pozostałej zamontowanej już małej architektury. 

Jak uzyskać oryginalną i spójną architekturę przestrzenną?

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście powierzenie wszystkich niezbędnych prac tylko jednej firmie, która odpowiednio zadba o to, by całość była spójna i dobrze się prezentowała, a także spełniała oczekiwania przyszłych użytkowników. Mała architektura, w tym również ławki, kosze na śmieci, czy stojaki rowerowe - oferowana jest przez renomowanego producenta INOPLEX, który od lat współpracuje z instytucjami miejskimi oraz prywatnymi przedsiębiorstwami w zakresie zagospodarowania przestrzeni.

Rodzaje i cechy ławek dostępnych w ofercie

Firma udostępnia szeroki asortyment ławek, które wykonane są z betonu, stali lub żeliwa, dzięki czemu charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne (warunki atmosferyczne) oraz uszkodzenia mechaniczne, w tym akty wandalizmu, do których niestety w miastach dochodzi dosyć często. Surowość często zostaje przełamana użyciem elementów drewnianych, zamontowaniem kwietników, czy zastosowaniem oryginalnych kolorów. Na stronie internetowej producenta dostępne są gotowe realizacje oraz zdjęcia proponowanych projektów - od razu rzucają się w oczy nowoczesne style i funkcjonalne rozwiązania. Ławki oprócz trwałości są bardzo wygodne, a to przecież najważniejsze dla mieszkańców, którzy na co dzień będą z nich korzystać i spędzać czas na świeżym powietrzu. Oprócz gotowych propozycji, firma oczywiście wykonuje również ławki na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://inoplex.pl/
Dodano: 2020-04-30
Telefon: +48 22 460 54 30
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874
Źródła: https://inoplex.pl/Zlokalizowane Niedaleko