Iluzjonista Konrad Mościński

https://pokazy-iluzji.pl/ | Iluzjonista magikSztuczki magiczne to coś, obok czego trudno przejść obojętnie. To niesamowite co iluzjoniści potrafią zrobić z naszym umysłem, jak potrafią oszukać nasz wzrok i uśpić naszą czujność, a wszystko po to, aby zapewnić nam wspaniałą i niezapomnianą rozrywkę. A my lubimy, gdy ktoś wykorzystuje naszą niewiedzę na temat iluzji, by podarować nam chwile zaskoczenia, zachwytu i zdumienia.

Jeżeli kochasz magię, ale wolisz pozostać po drugiej stronie - nieodkrytej i tak bardzo fascynującej, nie musisz czekać, aż iluzjonista przybędzie do Twojej miejscowości, by dać niesamowity występ. Sam go zaproś np. na rodzinną uroczystość typu wesele lub urodziny Twojego dziecka. Taka forma atrakcji może dać wiele radości.

Konrad Mościński to zawodowy iluzjonista i magik z radosnym usposobieniem. Każdy jego występ to duża dawka humoru. Z chęcią występuje zarówno przed dorosłą publicznością, jak i przed dziećmi. W jego zawodzie bardzo ważna jest umiejętność wchodzenia w interakcje z widzami. Na szczęście tę sztukę iluzjonista ze Śląska opanował do perfekcji. Niejedna z prezentowanych przez niego sztuczek wymaga zaproszenia na scenę osoby z publiczności i skorzystania z jej pomocy. Taki kontakt z widzem uatrakcyjnia występy iluzjonistyczne i sprawia, że stają się one bardziej prawdziwe.

Na występach Pana Konrada możemy stać się świadkami tego, jak stoliczek unosi się do góry, dłoń magika przenika przez szybę, pierścienie w jego rękach łączą się i rozłączają, a jego ręka, która przed chwilą miała bliskie spotkanie z ostrzami, miewa się całkiem dobrze. Śnieg, bez względu na dzień w roku i temperaturę za oknem, to dla niego żaden problem. Unoszący się aż po sufit śnieg z rękawa iluzjonisty zaskoczy każdego. Tak wspaniała sztuczka zazwyczaj jest serwowana przez magika na zakończeniu występu. Dzięki takiemu efektownemu finałowi pokaz Pana Konrada pozostaje w pamięci publiczności jeszcze przez długi czas.

Chciałabyś skorzystać z oferty tego iluzjonisty? Dzwoń w celu omówienia szczegółów zlecenia (nawet w godzinach wieczornych). Numer kontaktowy znajdziesz na pokazy-iluzji.pl.
Autor: Olga Mróz
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://pokazy-iluzji.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 501 812 734
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Jana Kiepury 25
Kod pocztowy: 41-209
Źródła:Zlokalizowane Niedaleko