Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

Filip PiestrzeniewiczŚwiat magii może być Ci bliższy, a jednocześnie oderwać Cię od ludzi, od codzienności i rzeczywistości. Mało jest osób, których nie fascynowałaby iluzja. To coś nieodkrytego, fascynującego i pożądanego. Najlepsi magicy na swoich pokazach wykonują tak popisowe numery, że odbiorcy nie mogą przez długi czas wyjść ze zdumienia.

Do tego grona magików z pewnością należy Filip Piestrzeniewicz – iluzjonista, który pogłębiał swoją wiedzę oraz umiejętności na całym świecie. Dzięki temu, że lekcje pobierał od najlepszych w swoich fachu, dziś sam jest jednym z najlepszych magików w naszym kraju. To człowiek, którego show zawiera najlepsze, wyselekcjonowane elementy magiczne wykonywane z klasą, gracją i na najwyższym poziomie. Całe przedstawienie owiane jest nutą tajemniczości. Nie brakuje w nim jednak sporej dawki humoru. Na pokazach magika pytanie „jak to jest możliwe?” pada niejednokrotnie i to nie tylko z ust dzieci, ale również dorosłych. Widzowie są jak zahipnotyzowani i nie mogą oderwać wzorku od tego, co się dzieje na scenie.

Na jakie atrakcje mogą liczyć widzowie?:

  • odczytywanie myśli,
  • lewitujące przedmioty,
  • znikanie przedmiotów,
  • zjawisko teleportacji,
  • przecinanie ludzkiego ciała,
  • sztuczki z kartami oraz wiele innych.

Uczestnicy przedstawienia zostają przeniesieni w zupełnie inny świat, w którym wszelkie ograniczenia przestają istnieć. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi oraz warsztatowi wypracowanemu przez lata i bogatemu warsztatowi technicznemu magik zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie i świetną zabawę. Każde przedstawienie dodatkowo może być przeprowadzone w języku niemieckim, angielskim lub francuskim, dzięki czemu nawet uczestnicy z zagranicy mogą w pełni doświadczać tego, co dzieje się na pokazie.

Pokazy iluzji odrzucają dystans scena – widz. Występy odbywają się przy stolikach gości lub przy stoliku do Black Jacka. W przedstawieniu każdy drobiazg może zmienić się w magiczny rekwizyt.

Jeśli poszukujesz iluzjonisty na wesele, imprezę dziecięcą lub urodziny, to będzie idealny wybór. Tego typu pokazy to atrakcja sprawiająca ogromną radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.piestrzeniewicz.pl/
Dodano: 2019-04-07
Telefon: +48606200120
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: http://piestrzeniewicz.pl/


Zlokalizowane Niedaleko