HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Kuweta dla kotaWłaściciele zwierząt domowych często martwią się tym, że produkty przeznaczone dla ich pupili psują estetykę otoczenia. Nie zawsze zaś można je schować w mało widocznych miejscach, bo przecież zwierzaki muszą mieć do nich łatwy dostęp. Dotyczy to przede wszystkim kociej kuwety. Gdzie ją umieścić, by zwierzę miało do niej łatwy dostęp, a jednocześnie by nie raziła swym widokiem, a także by nie przeszkadzały niemiłe wonie? Problem ten mogą mieć zwłaszcza osoby dysponujące niewielką przestrzenią mieszkalną. Sklep Hubuform ma jednak rozwiązanie tego problemu.

Najważniejszą cechą wszystkich oferowanych w nim produktów dla zwierząt jest design. Oznacza to, że nawet kociej toalety nie trzeba chować gdzieś w kącie albo za drzwiami. Designerskie, wykonane w niebanalny sposób i bardzo nowocześnie prezentujące się produkty mogą śmiało znaleźć się w nawet najbardziej eksponowanych miejscach. Doskonale pasują do nowoczesnych, eleganckich czy klasycznych wnętrz, gdyż można je znaleźć w różnych wariantach. Na uwagę zasługują na przykład owalne, niemalże futurystyczne modele w neonowych kolorach, z satynowym wykończeniem, które w ogóle nie przywodzą na myśl tego, czym są. Jest to świetny wybór dla osób, którym nieszczególnie przypada do gustu fakt, że odwiedzający ich goście muszą oglądać kocią toaletę, gdyż znajduje się ona w widocznym miejscu. Bardzo elegancko za to prezentuje się kuweta dla kota w formie szafki, która będzie doskonale pasować do rustykalnych czy skandynawskich wnętrz. Oferta ta udowadnia zatem, że nawet kocia toaleta może być estetyczna, a nawet elegancka i bez problemu wkomponować się w gustownie urządzone otoczenie mieszkania.

A co z zapachami? I to nie jest problem! Wybierać można kuwety zamykane, samoczyszczące się, a także wykorzystujące wkłady. Dostępne są też specjalne tabletki zabijające niemiłe wonie. Oczywiście zawsze też warto postawić na specjalny żwir, który niweluje nieprzyjemne wonie, a nawet sam wydziela zapach, na przykład lawendy. Taka ekskluzywna toaleta na pewno przypadnie też do gustu wybrednemu mruczkowi.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-16
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843
Źródła: https://hubuform.pl/kuwety-dla-kotaZlokalizowane Niedaleko