HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Maszyna do czyszczenia butów a koszty sprzątaniaUtrzymanie w czystości powierzchni użytkowanych każdego dnia przez nieraz setki osób (pracowników, kontrahentów, petentów, gości, studentów) jest pracochłonne oraz generuje spore koszty. Na te ostatnie składają się między innymi wynagrodzenia dla osób pracujących jako serwis sprzątający czy też kupno odpowiednich detergentów oraz maszyn polerujących (niezbędnych przy szczególnie wymagających rodzajach nawierzchni). Stopień zabrudzenia jest także zróżnicowany. Przede wszystkim wpływają na niego panujące na zewnątrz czynniki atmosferyczne. 

W wielu miejscach, przez które przewija się codziennie mnóstwo osób, podczas deszczowego lub śnieżnego dnia istnieje konieczność przeprowadzania sprzątania nawet kilka razy dziennie. Nierzadko jest to znacząco utrudnione z uwagi na potrzebę użycia odpowiednio rozcieńczonego wodą detergentu. Mokre powierzchnie mogą być niebezpieczne, gdyż zwiększają ryzyko upadku i poważnego zranienia. 

Alternatywą w takiej sytuacji jest odpowiednio dobrana maszyna do czyszczenia butów. Ustawiając tego typu urządzenie przy wejściu do firmy lub instytucji, można znacząco ograniczyć ilość wnoszonego dalej pyłu, błota czy wody z roztopionego śniegu. Dodatkowo też, co jest doceniane zwłaszcza w miejscach biznesowych, korzystając z takiego sprzętu, można w prosty i szybki sposób zadbać o stan obuwia. Maszyny dostępne w ofercie na stronie internetowej shinego.pl mają bowiem dodatkowo wbudowany mechanizm, który nie tylko czyści powierzchnię buta z wszelkich osadów i brudu, ale również nabłyszcza ją za pomocą dobrej jakości pasty uniwersalnej, doskonale sprawdzającej się zarówno przy naturalnych materiałach, jak i różnego rodzaju syntetykach. 

Decydując się na powyższy patent, można również sporo zaoszczędzić. Dostawca, który ogłasza się pod podanym wcześniej linkiem, może zaproponować sprzedaż lub wynajem maszyn w przystępnej cenie. Jest to tańsza i mniej problematyczna opcja, niż kilkukrotne mycie podłogi w ciągu dnia. Wykorzystując sprzęt czyszczący obuwie, można ograniczyć się do jednorazowego sprzątania po zakończeniu pracy biura. Powoduje to mniejsze zużycie wody oraz środków czyszczących. Takie rozwiązanie nie jest też problematyczne dla pracowników czy osób odwiedzających daną instytucję. Nie ma wtedy również ryzyka przypadkowego wypadku na mokrej posadzce.
Autor: Karina Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://shinego.pl/
Dodano: 2021-11-25
Telefon: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45
Źródła: https://shinego.pl/Zlokalizowane Niedaleko