greentex24

Magiczne gąbki do czyszczeniaAby Twoja sprzątanie było jak najbardziej wydajne, warto wykorzystywać najlepsze dostępne na rynku narzędzia. Skraca to czas pracy i obniża koszty, pozwalając zniwelować środki wydawane na detergenty. Nowoczesne akcesoria tego typu oferuje między innymi hurtownia greentex24.pl, posiadająca w swojej ofercie profesjonalny asortyment do sprzątania. W jej bogatej bazie każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo klienci liczyć mogą na profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Jednym z produktów dostępnych na stronie sklepu internetowego hurtowni są magiczne gąbki do czyszczenia. I chociaż ich nazwa brzmi niecodziennie i fantazyjnie, to nie jest przypadkowa! Ich niezwykłe właściwości sprawiają, że gąbki te w pełni zasługują na ten oryginalny tytuł.  Na czym polega ich fenomen?

Produkowane są z cieszącej się rosnącą popularnością w branży sprzątającej melaminy. Jest to materiał gęsty i wytrzymały dzięki jego kompozytowej strukturze. Melamina jest  również odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego doskonale nadaje się do wykorzystania przy czyszczeniu dużych powierzchni takich jak np. twarde posadzi z betonu czy lastryko. Ponieważ ciężko się ściera, bardzo dobrze sprawdza się przy sprzątaniu nawet trudnych zabrudzeń, takich jak na przykład ślady butów na gumowych podłogach. 

Jej niekwestionowaną zaletą jest ekonomiczne użycie, zakładające w optymalnym scenariuszu sprzątanie jedynie z wykorzystaniem wody. Melaminowe pianki nie potrzebują bowiem silnych detergentów, aby osiągać pełną wydajność. Wystarcza im do tego czysta woda. Są więc rozwiązaniem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym, na co dodatkowo wpływa fakt ich długiej żywotności przy prowadzeniu konserwacji według wytycznych producenta. 

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu gąbek z melaminy poleca się je do użytku w wielu różnych branżach. Mogą być stosowane na przykład w kosmetyce samochodowej, sprawdzając się świetnie przy czyszczeniu kokpitów aut. Swoją rolę odnajdą także przy sprzątaniu domów i mieszkań, usprawniając czyszczenie łazienek czy kuchni nawet z trudniejszych zabrudzeń.
Autor: Karina Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-08
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505
Źródła: https://www.greentex24.pl/melamina-c-9.htmlZlokalizowane Niedaleko