greentex24

Ścierki mikrofibraMikrowłókno lub mikrofaza to kolejne nazwy dla jednego materiału, z którego wykonane są najlepsze i najbardziej popularne w branży sprzątającej ścierki. Mikrofibra, bo o niej mowa, zrewolucjonizowała życie pracowników sprzątających i wielokrotnie podniosła wydajność ich pracy. Ciężko jest dzisiaj wyobrazić sobie profesjonalną firmę sprzątającą, która nie ma na swoim wyposażeniu całej ich kolekcji.

Ich największą zaletą jest niezwykła i rzadko spotykana wysoka chłonność. Wytarcie plamy o powierzchni kilkukrotnie większej niż zastosowany materiał nie jest żadnym problem, a dodatkowo szmatka niemal od razu nadaje się do ponownego użycia-wystarczy dobrze ją wykręcić. Jeśli jest na to czas, można także wielokrotnie ją prać, stosując podstawowe detergenty. Jest bardzo wytrzymała i nie ma zmienia swoich właściwości prana nawet kilkaset razy. Po wypraniu bardzo szybko schnie, co zapewnia jej stałe użycie do wykonywania pożądanych zadań. Jest miękka, dzięki temu można dopasować ją do kształtu czyszczonej powierzchni.

Dzięki temu, że jest wykonana ze sztucznego materiału, stanowi bardzo nieprzyjazne środowisko dla rozwoju niebezpiecznych bakterii i mikroorganizmów. Te bowiem łatwiej namnażają się pośród naturalnych włókiem, a mikrofibra jest w pełni syntetyczna. Jej użycie nie stwarza więc ryzyka roznoszenia zarazków, których każdy przecież stara się unikać.

W dzisiejszych czasach życia bez ściereczek tego typu nie wyobraża sobie żadna pani domu, tym bardziej nie powinno jej zabraknąć wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne podejście do sprzątania. Wykorzystują ją firmy zawodowo zajmujące się konserwacją pomieszczeń, ale także branża gastronomiczna czy farmaceutyczna. 

W ofercie hurtowni greentex24.pl oferującej profesjonalne produkty do czyszczenia, znajdą Państwo całą gamę ściereczek wykonanych z mikrofazy. Duży wybór kształtów, gramatur i kolorów pozwoli każdemu klientowi odnaleźć rozwiązanie, jakiego szuka. Niezależnie od wybranego produktu hurtownia zapewnia najwyższą jakość zamówionego towaru oraz terminowość dostawy.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-09
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505
Źródła: https://www.greentex24.pl/sciereczki-z-mikrofibry-c-3_4.htmlZlokalizowane Niedaleko