GMS Corporation sp. z o.o.

Brama uchylna garażowaDecydując się na wymianę starszych drzwi skrzydłowych w garażu, warto zajrzeć na stronę gms-system.com prowadzoną przez firmę z Nowego Sącza produkującą różnego rodzaju konstrukcje dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Wśród wielu wyrobów tego przedsiębiorstwa dostępna jest niejedna garażowa brama uchylna do nabycia w atrakcyjnej cenie.

Firma ta od wielu lat produkuje bramy Classic, które, choć zostały zaprojektowane lata temu, wciąż cieszą się ogromną popularnością. Można je zamawiać w tej firmie na wymiar, a pracownicy producenta zajmą się ich montażem. Na życzenie klienta można je ocieplić, zaopatrzyć w furtkę, a także zamontować automatykę. Co więcej, jest ona dostępna w wielu kolorach, zatem bez trudu uda się ją dopasować do kolorystyki elewacji budynku.

W ofercie jest też sporo nowszych modeli przeznaczonych dla budownictwa jednorodzinnego i do garaży podziemnych. Z pewnością na uwagę zasługują modele:

  • Protect Panec C, cechujący się funkcjonalnością, estetyką i atrakcyjną ceną. 
  • Compact Panel C, którego główną cechą jest zastosowany nożycowy system prowadzenia.

Różnica pomiędzy nimi polega między innymi na poziomym i pionowym ułożeniu paneli C stanowiących wypełnienie skrzydła bramy i system nożycowy. Podobieństwa zaś to zastosowanie kompleksu sprężyn zamiast jednej dużej, dzięki czemu brama będzie sprawnie działać, nawet jak jedna z nich zostanie uszkodzona. Nie ma też ryzyka przytrzaśnięcia dzięki specjalnej blokadzie. Oba rodzaje bram mogą być montowane w otworze lub za otworem, z progiem i wylewką lub bez progu z systemem szczotkowym.

Do zabudowy garaży podziemnych doskonale nadają się bramy:

  • Compact Typ GMS A z ażurowymi panelami C,
  • Compact Typ GMS Vent z okrągłymi otworami wentylacyjnymi.

Modele te są idealne do zabezpieczenia aut w garażach podziemnych z innowacyjnym, nożycowym mechanizmem podnoszenia, gwarantującym łatwe i ciche otwieranie.

Wszystkie oferowane przez tę firmę produkty są wykonane z niezwykłą starannością i aby długo służyły, tam, gdzie to możliwe, producent zrezygnował ze spawania elementów na rzecz skręcania, eliminując źródła korozji. Więcej informacji na podanej stronie.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://gms-system.com/
Dodano: 2020-12-15
Telefon: 18 445 70 93
Miejscowość: Nawojowa
Adres: Krynicka 55
Kod pocztowy: 33-335
Źródła: https://gms-system.com/system-dom/bramy-garazowe/bramy-uchylne/Zlokalizowane Niedaleko