Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Gpr system - Geoscanners PolskaGeoradary to innowacyjne rozwiązanie, które niesłychanie ułatwia pracę wszystkim, którzy stoją przed zadaniem wzniesienia nowego budynku, usprawnieniem sieci kanalizacyjnej, poprowadzenia szyn, lub nawet – prowadzących badania archeologiczne. Nie trzeba już sprowadzać tego zaawansowanego technologicznie sprzętu z Zachodu. W Polsce działa bowiem, sprawnie i efektywnie, renomowany dystrybutor georadarów – Geoscanners Polska.

Oferta Geoscanners Polska to dosłownie gwiazdka z nieba dla każdego, kto potrzebuje obrazu podłoża (na większej lub mniejszej głębokości), a nie może sobie pozwolić na dłuższe prace z wykorzystaniem koparek czy nawet zwykłych robotników. Nieraz – gdy istnieje podejrzenie, że pod daną działką biegną jakieś zapomniane linie pod napięciem, georadar jest właściwie jedynym bezpiecznym sposobem na poznanie struktury danego podłoża.

W każdej branży przemysłowej i naukowej, niezależnie od profilu działalności – liczy się oszczędność czasu, pieniędzy oraz ludzkiego wysiłku. Rozwiązanie, jakim jest GPR System pozwala na połączenie tych oszczędności. Naprawdę warto więc zainwestować w propozycję, jaką przygotowała firma Geoscanners Polska.

Przedsiębiorstwo działa w wersji stacjonarnej w trzech większych miastach naszego kraju: Warszawie, Krakowie i Toruniu. Jednak wymienione obszary nie są bynajmniej żadną barierą nie do przejścia: pracownicy Geoscanners Polska mogą pojawić się ze swoim sprzętem praktycznie w dowolnej lokalizacji – w Polsce i Europie.

Na stronie internetowej: geoscanners.pl zamieszczono dokładną prezentację oferowanych urządzeń, specyfikacje oraz zarys podstawowej wiedzy z dziedziny zastosowania i reguł działania georadarów. Witryna zawiera także niewielki blog, który w prosty sposób tłumaczy, z jakich zasad fizyki korzystają współcześnie stosowane georadary.

GPR System pozwala na specjalną, komputerową obróbkę danych, jakie zebrało urządzenie na temat struktury podłoża na określonej głębokości. Możemy zamówić obrazowanie w 2D lub 3D. Wszystko zależy od naszych specyficznych potrzeb.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.geoscanners.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 796 837 252
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Solidarności 115
Kod pocztowy: 00-140
Źródła: https://www.geoscanners.pl/systemy-gpr/Zlokalizowane Niedaleko