Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Klinika dentystyczna dla dzieci Warszawa - Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”Pierwsze spotkanie z lekarzem jest stresujące zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, ponieważ od powodzenia tej wizyty często zależy późniejsze podejście malucha do doktorów. Szczególnie dotyczy to lekarzy specjalizujących się w stomatologii. Kiedy dziecko będzie zniechęcone do dentystów i będzie ich potrzegać jako osoby nieuprzejme i mało delikatne, może wykształtować u siebie nieprawidłowe nawyki zdrowotne i w przyszłości unikać stomatologa. Każdy wie, że takie postępowanie może być groźne dla stanu uzębienia i nie tylko.

Jak sprawić, żeby dziecko polubiło spotkania z dentystą już od pierwszego spotkania? Czym powinien charakteryzować się dentysta, który z łatwością zdobywa zaufanie najmłodszych pacjentów? Czy można w jakiś sposób umilić dziecku czas spędzony w gabinecie dentystycznym? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć na stronie internetowej oducha-doucha.pl, na której opisana jest warszawska klinika dentystyczna dla dzieci. Ważną cechą tego miejsca jest fakt, iż placówka ta faktycznie jest dostosowana wyłącznie do potrzeb najmłodszych. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, iż zatrudniony tam personel wyróżnia się odpowiednim podejściem do dzieci oraz oczywiście odpowiednią wiedzą, która pozwala na przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów. Dentysta dziecięcy to nie tylko lekarz, który walczy z próchnicą u pacjentów, ale również edukator zdrowia, jaki może promować prawidłowe nawyki i zachęcić dzieci do dbania o zdrowie.

Klinika oferuje kompleksowe leczenie dla dzieci. W ofercie dostępne są:

  • wizyty adaptacyjne. Takie spotkanie pozwala dziecku oswoić się z gabinetem stomatologicznym i zapoznać się z dentystą, który w przyszłości będzie opiekował się małym pacjentem. Dziecko może zapoznać się wówczas z wyposażeniem gabinetu;
  • ortodoncja. Taki lekarz umawia się z pacjentami na konsultacje, jeśli rodzice dostrzegli u dziecka niewłaściwy zgryz lub inne, niepokojące objawy. Jego zadaniem jest dobranie dziecku stałego lub zdejmowanego aparatu.
  • leczenie profilaktyczne, które polega głównie na lakierowaniu zębów przez stomatologa.Autor: Olga Mróz
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.oducha-doucha.pl/
Dodano: 2020-10-18
Telefon: +48 570 011 110
Miejscowość: Warszawa
Adres: Powstańców Śląskich 103
Kod pocztowy: 01-355
Źródła: http://www.oducha-doucha.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stomatologia


Zlokalizowane Niedaleko