Frisomat Sp. z o.o.

Hala przemysłowaDecydując się na założenie firmy produkcyjnej, trzeba też pomyśleć o odpowiednim obiekcie, w którym będą korzystne warunki do rozwijania działalności w konkretnej branży. Przyszły przedsiębiorca dysponujący działką pod inwestycję może szybko zrealizować swoje plany wraz z firmą ze strony frisomat.pl, która poleca swoje stalowe konstrukcje z blach walcowanych na zimno. Są one lekkie i łatwe w montażu, a jednocześnie solidne i trwałe.

Na podanej stronie można obejrzeć fotografie z realizacji niektórych, dotychczasowych projektów. Bez trudu można zauważyć, że są one estetyczne, nowoczesne i z pewnością uda się stworzyć w nich takie warunki, które odpowiadać będą profilowi produkcji i zatrudnionym pracownikom. Aby zamówiona i oczekiwana hala przemysłowa mogła stanąć w całej okazałości na przeznaczonej pod nią działce, konstruktorzy firmy przygotują indywidualny projekt konstrukcji zgodny z wytycznymi przekazanymi przez przedsiębiorcę lub zaadaptują gotowy. Z pewnością pomoże im w tym bogata wiedza o każdej branży, a także wieloletnie doświadczenie. Kiedy projekt zostanie zaakceptowany przez inwestora firma przystąpi do prefabrykacji hali. Wyprodukowane elementy zostaną przewiezione na miejsce budowy, gdzie specjalna ekipa instalatorów producenta przystąpi do ich montażu.

Chociaż firma ma wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu takich obiektów, cały czas poszukuje innowacyjnych rozwiązać, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb przedsiębiorców. Ten rodzaj budownictwa ma wiele atutów przemawiających za decyzją na ich korzyść. Jest to nie tylko atrakcyjna cena i szybkość montażu, ale też dobór odpowiednich okien, bram i możliwość montażu wielu innych udogodnień, takich jak antresole czy suwnice pomostowe. Może to też być łatwość rozbudowy czy dokonywania zmian zgodnie z rozwojem firmy, a także możliwość demontażu i przeniesienia w inne miejsce.

Warto też dodać, że producent tych obiektów uwzględnia w swoich konstrukcjach parametry cieplne, akustyczne i obciążeniowe. Zależy mu także na zadowoleniu klienta, dlatego konstruktorzy podpowiadają inwestorom wiele rozwiązań dotyczących np. oświetlenia czy wentylacji.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.frisomat.pl/
Dodano: 2021-06-11
Telefon: 22 736 29 00
Miejscowość: Grzędy
Adres: aleja Krakowska 61
Kod pocztowy: 05-555
Źródła: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-przemyslowe/Zlokalizowane Niedaleko