Francepol Sp. z o.o.

Transport i spedycja asortymentu zrolowanego - komu zlecić?Przewóz towarów w formie zrolowanych bel nie jest prosty. Problemem jest ich kształt, który nieraz utrudnia prawidłowy i bezpieczny załadunek. Firma spedycyjna musi dysponować także specjalnym podnośnikiem, umożliwiającym równoczesne uniesienie beli z każdej strony i precyzyjne umieszczenie jej we wnętrzu naczepy transportowej. Ciężar rolki, w zależności od zawartości, jest zróżnicowany. Próba ręcznego załadunku generuje poważne niebezpieczeństwo, nie tylko z powodu mogących powstać uszkodzeń i strat, ale także możliwości przygniecenia pracownika. Taki wypadek może skończyć się tragicznie, nie tylko zranieniem, ale nawet śmiercią.

Transport i spedycja towarów zrolowanych to także konieczność wykorzystania naczepy o odpowiednich parametrach, szczególnie długości i wysokości. Przy załadunku materiałów wytwarzających przy pocieraniu ładunek elektryczny, na przykład dywanów, tkanin, folii itp., priorytetem jest zamontowanie we wnętrzu odpowiedniego uziemienia w celu zniwelowania ryzyka porażenia prądem.

Powyższe problemy są doskonale znane pracownikom firmy spedycyjnej, która przedstawia swoją ofertę na stronie francepol.com. Mając na względzie rosnące zapotrzebowanie na bezpieczny, sprawny i szybki przewóz zabelowanych towarów, wyposażono flotę w pojazdy pozwalające spełnić oczekiwania klienta. Obecnie spedytor może zaproponować skorzystanie z naczep, które można załadować nie tylko od tyłu, ale także z boku i od góry. To doskonały patent przy układaniu rolek, pozwalający kontrolować dostępne miejsce oraz zabezpieczać bele przed niekontrolowanym przesuwem czy też zniszczeniem. 

Firma zaprasza do kontaktu klientów poszukujących profesjonalnej usługi transportowej, odbywanej na trasach Europy (gównie krajów UE i strefy Schengen). Obecnie oferta została zwiększona i obejmuje kraje skandynawskie, także te spoza sojuszu. Doświadczeni kierowcy i osoby odpowiedzialne za logistykę przewozów posługują się językiem angielskim, powszechnym w niemal wszystkich krajach Starego Kontynentu.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-03-19
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002
Źródła: https://francepol.com/pl


Zlokalizowane Niedaleko