FHU APIS Pitoń Marcin

Ceny busów ZakopaneFirma przewozowa z Zakopanego z jednej strony pisze o swoim doświadczeniu i działalności od długich lat, a z drugiej zapewnia, że stawia na nowoczesność i stałe dopasowywanie się do obecnych trendów na rynku oraz rosnących oczekiwań klientów. Dlatego też zaręcza, że flota pojazdów jest zróżnicowana (by zaspokoić wszelkie potrzeby), a samochody pozostają w idealnym stanie technicznym. Kierowcy są natomiast kulturalni, mili, pomocni oraz jeżdżą bezpiecznie, a za wykonaną usługę transportową jak najbardziej można im płacić kartą poprzez terminale obecne w każdej taksówce.

Nie jest niespodzianką, że ceny busów w Zakopanem często okazują się przykrym zaskoczeniem i są ujawniane przez kierowców dopiero po dojeździe na miejsce. Z tą firmą jest całkowicie inaczej. Cennik jest bowiem nie tylko konkurencyjny i naprawdę atrakcyjny, ale i w zupełności przejrzysty. Na witrynie internetowej zakopane-taxibus.pl właściciele pokusili się nawet o wycenę konkretnych kursów, bo wiedzą, że takich informacji często klienci poszukują. Klient dowie się tam np., że:

  • za przejazd z Zakopanego do Murzasichle zapłaci pomiędzy 50 a 80 zł (w zależności od trasy, dnia tygodnia, pory dnia itp.),
  • dojazd do szlaku na Morskie Oko będzie kosztował go od 80 do 120 zł,
  • wycieczka na basen termalny w Szaflarach to koszt między 70 a 90 zł,
  • kurs na krakowskie lotnisko w Balicach zamknie się w kwocie od 330 do 450 zł,
  • jednodniowy wyjazd do Tatralandii na Słowacji to cena 550-600 zł.

Są to oczywiście wszystko ceny od kursu, a nie od osoby, co ma niebagatelne znaczenie przy rozłożeniu kosztów na większą ilość ludzi. Szczególnie że firma dysponuje nie tylko typowymi czteromiejscowymi taksówkami (w tej roli komfortowe i nowoczesne Audi A4 Kombi), ale też pojazdami większymi. Są to:

  • sześcioosobowy Volkswagen Sharan,
  • ośmioosobowy Volkswagen T5 Caravelle,
  • idealny na wycieczki większej grupy osób i mieszczący aż 17 pasażerów Renault Master,
  • przeznaczony dla najbardziej wymagających i oczekujących najwyższego komfortu podróży klientów Volkswagen Crafter (wykonany i wykończony w standardzie VIP).

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://zakopane-taxibus.pl/
Dodano: 2021-07-05
Telefon: +48 796 803 803
Miejscowość: Zakopane
Adres: Pardałówka 9
Kod pocztowy: 34-500
Źródła: http://zakopane-taxibus.pl/pl/cennik/Zlokalizowane Niedaleko