Falkon International Sp z o.o.

Czym utwardzić drogi tymczasowe na budowie?Sprawna logistyka na budowie może znacząco przyspieszyć prace oraz zagwarantować terminowe oddanie budynku. Zadbanie, by sprzęt ciężki mógł bezproblemowo dojechać na miejsce i poruszać się po działce wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, leży przede wszystkim w interesie jej właściciela. Jest to również jego obowiązek, zwłaszcza jeśli współdzieli on drogę dojazdową z innymi użytkownikami. Jeżeli istnieje uzasadniona obawa, że jej nawierzchnia ulegnie zniszczeniu, warto jeszcze przed przyjazdem pierwszej ciężarówki postarać się o dodatkowe utwardzenie zarówno trasy przejazdu, jak i pobocza. Kruszywo nie zawsze jest łatwo dostępne, poza tym podczas jazdy odpryskuje spod kół, powodując uszkodzenia lakieru na samochodzie, może też niszczyć ogumienie. Lepszym rozwiązaniem, które można dostać od ręki z szybką dostawą pod wskazany adres, są płyty z giętkiego tworzywa sztucznego, które zapewnią oczekiwaną stabilność i wygodę jazdy. Dostawcą, który jest w stanie zaproponować szeroki wybór modeli do utwardzania nawierzchni, jest firma Falkon International Sp. z o.o.

Realizator zapewnia, że jego maty nadają się do pokrycia całościowego drogi lub też do łatania wybiórczych ubytków, na przykład powstałych podczas roztopów czy opadów deszczu. Wpływają na poprawę przyczepności samochodów osobowych, dostawczych, mogą poruszać się po nich nawet pojazdy jednotorowe bądź z napędem gąsienicowym. Montaż płyt jest prosty i szybki, co jest docenianą korzyścią zwłaszcza przez użytkowników dróg często jeżdżących daną trasą lub w przypadku, gdy nie ma możliwości wyznaczenia innej drogi zastępczej.

Klient nie musi też martwić się, co zrobić z matami, kiedy przestaną już być potrzebne. Dostawca proponuje ich wynajem na określony czas, zapewniając, że koszt takiej usługi jest naprawdę przystępny, biorąc pod uwagę profity, jakie daje wspomniany sposób utwardzenia dróg tymczasowych na budowie. Firma nie działa regionalnie, przyjmuje zlecenia od osób prywatnych i przedstawicieli biznesowych z całego kraju.
Autor: Artur Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.falkoninternational.pl/
Dodano: 2023-02-20
Telefon: + 48 727 412 777
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Architektów 12
Kod pocztowy: 35-082
Źródła: https://www.falkoninternational.pl/Zlokalizowane Niedaleko