Eventomat

Wypożyczalnia barów na różne eventyUsługami przedsiębiorstwa Eventomat zainteresują się konsumenci szukający  wysokiej jakości wyposażenia do organizacji imprezy. Podmiot działa jako wypożyczalnia barów w wersji mniej i bardziej rozbudowanej. Są to między innymi bary typu iglo i konsola, a także tradycyjne wersje prostokątne. Każdy model odznacza się nie tylko kompleksowym wyposażeniem i wygodą korzystania, ale również efektywnym wyglądem. Niektóre z nich są podświetlane, aby przyciągać uwagę gości. Użytkownik sam dobiera preferowany kolor świateł. Obsługa odbywa się w prosty sposób za pomocą zwykłego pilota do sterowania. Pod blatem roboczym znajduje się pojemna półka, w sam raz do schowania dużej ilości różnorodnych alkoholi. Bary mogą być wykorzystywane w modułach, a także pojedynczo.

Różnorodna oferta akcesoriów imprezowych zapewnia zadowolenie każdemu klientowi.  Po asortyment sięgają klienci z branży związanej z organizacją eventów, w tym wesel, urodzin oraz jubileuszy. W pozostałej ofercie znajdują się takie propozycje jak meble, namioty, akcesoria oraz wyposażenie do nagłośnienia i oświetlenia. Do wyboru są także podesty sceniczne przeznaczone do budowania niewielkich scen, wybiegów oraz podiów.

Przedsiębiorstwo już od dawna działa na rynku  eventowym. Zapewnia wysokiej jakości wyposażenie oraz atrakcyjne ceny. Na stronie została przedstawiona cała oferta oraz liczne zdjęcia z dotychczasowych realizacji. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Dotychczas współpracowała ona między innymi z uniwersytetami, stacjami telewizyjnymi, a także organizatorami festiwali muzycznych. Spełnia zatem oczekiwania zarówno pojedynczych klientów, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://eventomat.pl/
Dodano: 2022-04-22
Telefon: 22 400 16 23
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572
Źródła: https://eventomat.pl/oferta/meble/wynajem-barow-i-recepcji/Zlokalizowane Niedaleko