ENDOARTEX

Endoskop medyczny | https://endoskopy-serwis.pl/Korzystając z wizyty u specjalisty oczekuje się pełnego profesjonalizmu lekarza oraz niezawodności stosowanego sprzętu. Aby rzeczywiście aparatura funkcjonowała odpowiednio, należy o nią odpowiednio dbać. Chodzi tutaj przede wszystkim o regularne przeglądy i serwisy sprzętu. Pozwolą one uniknąć poważniejszych awarii, które nie dość, że są kosztowne, to mogą narazić placówkę na inne straty  - w tym utratę pacjentów.

W końcu każdy człowiek w pewnym momencie swojego życia jest zmuszony skorzystać z opieki lekarskiej. W sytuacji, gdy w grę wchodzą specjalistyczne badania, każdy pacjent oczekuje pełnego profesjonalizmu. Trzeba podkreślić również, że na tego typu zabiegi często są bardzo długie kolejki. Nie ma nic gorszego niż odwołana, długo oczekiwana wizyta, która nie  może dojść do skutku właśnie przez awarię sprzętu. Przełożenie badania może być dla pacjenta  bardzo niebezpieczne. Porządne placówki medyczne, które zdrowie i czas klienta stawiają na pierwszym miejscu, zatrudniają profesjonalne firmy serwisowe, które regularnie dbają o ich sprzęt,

Na rynku można znaleźć całą masę firm, które świadczą tego typu usługi. Ja zatem wybrać tą najodpowiedniejszą? Oczywiście warto kierować się ceną, ale nie powinna być ona priorytetem. Przede wszystkim serwisować aparaturę medyczną powinny osoby, które mają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Taka jest właśnie firma, którą można znaleźć pod nazwą endoskopy-serwis.pl. Jak sama nazwa wskazuje,  w centrum zainteresowania przedsiębiorstwa jest endoskop medyczny. Wobec tego, poza usługami związanymi z serwisowaniem oraz naprawą urządzeń medycznych, można zamówić także wymianę lamp i żarówek endoskopowych. Dodatkowo firma zajmuje się także naprawą endoskopowych instrumentów, takich jak np. szczypczyki. Serwisuje następujące urządzenia:

  • gastroskopy,
  • kolonoskopy, 
  • bronchoskopy,
  • duodenoskopy,
  • a także sigmoidoskopy.

Zarówno nowi jak i stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz liczne zniżki. Każde zlecenie realizowane jest w sposób indywidualny.

 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/
Dodano: 2019-07-11
Telefon: 500 505 506
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2
Kod pocztowy: 02-495
Źródła: https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-sprzedaz.php


Zlokalizowane Niedaleko