EFEKT - szkoła języków obcych

Angielski Lublin • http://efekt-lublin.com.pl/Nieznajomość języka angielskiego nie tylko ogranicza możliwość poznawania nowych osób z całego świata, ale także znacznie wpływa na szansę rozwoju zawodowego. Osoby posiadające umiejętność rozmowy, pisania i czytania w obcym języku zyskują sporą przewagę nad innymi kandydatami na rynku pracy. Dodatkowo mogą także w zdecydowanie szerszym zakresie rozwijać się pod kątem osobistym, dzięki nieograniczonemu dostępowi do wiedzy - zdecydowana większość publikacji naukowych czy nowinek ze świata jest właśnie prezentowana w języku angielskim.

Warto zadbać o to, by dzieci w wieku szkolnym miały z nim styczność i rozwijały swoje umiejętności. Dobrym pomysłem na realizację tego założenia mogą być dodatkowe zajęcia w Szkole Językowej Efekt. Jest ona jedną z nielicznych, która prowadzi angielski w Lublinie metodą bezpośrednią. Polega ona przede wszystkim na mówieniu, które jest najważniejsze w komunikacji w języku obcym. Wiele osób mimo doskonałej znajomości gramatyki ma problem ze swobodną rozmową i właśnie ta metoda pozwala na pokonanie bariery językowej. Celem zajęć jest nabycie i rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych na tyle, by móc prowadzić konwersację z native speakerami.

Oferowane w szkole zajęcia są dedykowane zarówno dzieciom w wieku szkolnym, jak i młodzieży oraz dorosłym. Oprócz zajęć grupowych istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych, a także całych kursów dla firm. Lektorzy przygotują także uczniów do egzaminów językowych czy matury. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych metod nauki oraz dostosowywaniu materiału do grupy czy konkretnego uczestnika postępy są widoczne bardzo szybko. Taka pozytywna informacja zwrotna pomaga jednocześnie zachowywać regularność i ułatwia podejmowanie kolejnych wyzwań językowych.

Skontaktuj się ze szkołą lub odwiedź jej stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty angielskiego odbywającego się w Lublinie, a także ceny poszczególnych kursów dla dzieci i dorosłych. W przypadku chęci zamówienia zajęć dla swoich pracowników wyślij wiadomość e-mail z prośbą o przygotowanie indywidualnej  wyceny.

 

 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://efekt-lublin.com.pl/
Dodano: 2020-09-12
Telefon: 81 533 12 76
Miejscowość: Lublin
Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38
Kod pocztowy: 20-029
Źródła: http://efekt-lublin.com.pl/


Zlokalizowane Niedaleko