Drutex Concept

Ramy do łóżek sypialnianych - Drutex ConceptOd wielu lat działa na rynku zakład produkujący mechanizmy do rozkładania mebli tapicerowanych dostępny na stronie drutex-concept.eu. Był on już wielokrotnie nagradzany zarówno na targach branżowych za produkty, jak i przez władze miasta za działalność na rzecz lokalnego środowiska. Istnieje on w branży od dawna, produkując stelaże na licencji belgijskiej i francuskiej, które cechują się wyjątkową wytrzymałością dzięki temu, że zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Jakiś czas temu do produkcji weszły także ramy do łóżek sypialnianych, które charakteryzują się wyjątkową wygodą i łatwością rozkładania.

Firma ta ma bogaty asortyment, w którym można znaleźć kilka rodzajów takich mechanizmów. Wśród nich należy wymienić stelaże:

  • Sedalift M 8,
  • Sedaflex 10 M,
  • Sedaflex 10 M High Leg,
  • Sedaflex 12 M,
  • Sedaflex 12 M AA.

Warto nadmienić, że cyfry przy literze M oznaczają grubość materaca, jaki może być zastosowany z tego typu mechanizmem. Przedsiębiorstwo to zdecydowało się także na produkcję materaców, które idealnie pasują do oferowanych stelaży.

Aby bliżej poznać budowę oraz sposób rozkładania któregokolwiek z wymienionych mechanizmów, wystarczy odwiedzić stronę producenta, na której dostępne są nie tylko opisy każdego z nich, ale także krótkie filmy ukazujące sposób rozkładania. Z łatwością daje się zauważyć, że czynność tę można wykonać jedną ręką bez większego wysiłku. Są to konstrukcje wyjątkowo łatwe w eksploatacji, niewymagające ściągania poduszek z mebli tapicerowanych, które bez problemu można zamienić w szerokie łóżka o wyjątkowej wygodzie.

Wśród wielu zalet mechanizmów produkowanych w tej firmie pod Poznaniem można wymienić nie tylko lekkość i trwałość, ale także nowoczesność i elegancję. Tak naprawdę ich konstrukcja jest bardzo prosta, jednak doskonale przemyślana. Maszyny CNC, na których są wytwarzane, gwarantują nadzwyczajną powtarzalność elementów, dzięki czemu poruszają się one lekko, bez zacinania i cieszą użytkownika swoją funkcjonalnością. 

Chcąc rozpocząć współpracę z tą firmą, wystarczy skontaktować się z nią za pomocą wygodnego formularza.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Dodano: 2021-06-27
Telefon: 61 811 22 83
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Starczanowska 1
Kod pocztowy: 62-095
Źródła: https://www.drutex-concept.eu/category/2-funkcyjne/Zlokalizowane Niedaleko