DOWAN Sp. z o.o.

DOWAN Sp. z o.o. | Maski bhpZdrowie ludzkie jest czymś bezcennym i należy o niego dbać. W obecnych czasach, na rynku pojawia się coraz więcej zawodów, które na co dzień mają styczność z czynnikami niebezpiecznymi. Dlatego też zostały stworzone przepisy bezpieczeństwa, aby każdy pracownik, był odpowiednio zabezpieczony, a narażenie na wypadki i zagrożenia w pracy były zminimalizowane do minimum.

Bezpieczeństwo w rękach pracodawcy

Oczywiście za bezpieczeństwo na stanowisku pracy odpowiada pracodawca. To on musi zapewnić konieczne środki bezpieczeństwa indywidualnego i zagwarantować odpowiednie warunki pracy. Decydując się na zakup sprzętu niezbędnego do wykonywania danej, potencjalnie niebezpiecznej, czynności powinien skorzystać z wiarygodnego sklepu, takiego jak DOWAN. Jest to firma, która ma ogromne doświadczenie, ponieważ działa na rynku od lat. Pracownicy mają duże kwalifikacje i potrafią doradzić w każdej sprawie związanej z oferowanym asortymentem. Sklep posiada najwyższej jakości sprzęt BHP, w tym maski BHP renomowanej firmy Honeywell.

Maski najwyższej klasy

Proponowane maski, mają bardzo wysoką klasę wytrzymałości, są solidnie wykonane, z użyciem najlepszych materiałów. Posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wszystkie konieczne normy. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja, pozwala na wygodne ich noszenie i niekrępowanie koniecznych na danym stanowisku czynności. Zastosowane w nich filtry są nowoczesne i w pełni zabezpieczają górne drogi oddechowe, przed szkodliwym działaniem gazów toksycznych i innych zanieczyszczeń. Są wytrzymałe i solidne, dzięki czemu mogą służyć pracownikom przez długi czas.

Zawody, które mają styczność z dużym zapyleniem to:

  • Lakiernicy
  • Pracownicy zakładów przemysłowych
  • Pracownicy branży farmaceutycznej
  • Budowlańcy

Niezależnie od wykonywanej profesji, jeżeli istnieje ryzyko kontaktu ze szkodliwymi gazami, zarówno tymczasowe, jak i ciągłe, niezbędna jest odpowiednia ochrona. Profesjonalne i solidne maski są dostępne w wspomnianym sklepie i każdy kupujący może być pewny, że spełnią one swoja rolę w stu procentach.
Autor: Artur Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.dowan.com.pl/
Dodano: 2019-03-11
Telefon: (058) 520 22 19
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Grunwaldzka 220
Kod pocztowy: 80-266
Źródła: http://www.dowan.com.pl/oferta/honeywell-safety-products/sprz%C4%99t-bhp/ochrona-drog-oddechowychZlokalizowane Niedaleko