Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk

Rozliczanie czasu pracy kierowcy - http://doradztwotransportu.euNa stronie internetowej Doradztwotransportu.eu znajduje się oferta polskiego przedsiębiorstwa, którego usługi zostały docenione przez wielu klientów z różnych zakątków Polski. Kursy dla przedstawicieli branży przewozowej to znakomita propozycja dla pracodawców, którzy chcą inwestować w kwalifikacje swoich pracowników. Osoby zajmujące się transportem ludzi lub rzeczy muszą wykonywać codzienne obowiązki zgodnie z przepisami prawnymi. Dlatego niezwykle ważna jest zarówno ich znajomość, jak i umiejętność właściwego interpretowania poszczególnych zapisów. Przedsiębiorstwo oferuje szkolenia, z których można dowiedzieć się, jak wygląda:

  • rozliczanie czasu pracy kierowcy,
  • prawidłowa obsługa tachometru analogicznego i cyfrowego,
  • bezpieczny transport na drogach krajowych i międzynarodowych.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców od wielu lat związanych z transportem, spedycją i logistyką. Klienci mogą zapisać się na kurs stacjonarny lub wybrać wersję online. Webinary z pewnością zainteresują osoby zapracowane, które chcą się rozwijać, aby pracować w sposób komfortowy i bezpieczny dla siebie oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oferuje nie tylko szkolenia, lecz również inne godne zainteresowania usługi dla właścicieli firm przewozowych. Eksperci mogą zająć się profesjonalnym rozliczaniem czasu pracy kierowców w danym zakładzie. Specjaliści wykorzystują do tego swoją wiedzę oraz nowoczesne oprogramowanie. Klient może zlecić przygotowanie niezbędnych zaświadczeń i dokumentów rozliczeniowych, aby jego działania były w stu procentach zgodne z prawem. Ważnym elementem oferty jest doradztwo transportowe – klienci mogą uzyskać wskazówki dotyczące najlepszej w danym przypadku formy zatrudnienia osoby prowadzającej małe lub duże pojazdy. Powierzenie takich zadań profesjonalistom pozwala uniknąć poważnych konsekwencji prawnych, które mogą się pojawić, gdy popełni się błędy w dokumentacji nadzorowanej przez Inspekcję Transportu Drogowego.  
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://doradztwotransportu.eu
Dodano: 2020-12-07
Telefon: +48 508 243 152
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Adres: Komedy Trzcińskiego 7
Kod pocztowy: 63-400
Źródła: http://doradztwotransportu.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy/Zlokalizowane Niedaleko