Dent Stomatologia Piotr Richter

Dent Stomatologia Piotr Richter • Laboratorium dentystyczne poznańKiedyś na protezę zębową czekało się tygodniami i wymagało to, co najmniej kilku wizyt, zarówno u dentysty, jak i u protetyka. Dziś już tak nie jest, bo choć wykonanie protezy zębowej, takiej, która spełni w stu procentach oczekiwania pacjenta i byłaby niemal tak wygodna, jak jego własne zęby, wymaga nie lada precyzji, to laboratorium dentystyczne w Poznaniu Dent Stomatologia Piotr Richter, oferuje wykonanie protezy zębowej w ciągu 7 dni, a naprawę czy uszczelnienie protez, w niecałą godzinę. Nie wierzysz? Wejdź na protezy-poznan.com.pl i dowiedz się wszystkiego o rodzajach protez i sposobach ich wykonywania. Do najnowocześniejszych rozwiązań protetycznych należą obecnie protezy wykonane z takich materiałów, jak:

  • akryl
  • acetal
  • metal – protezy szkieletowe.

Zastanawiasz się, jaka proteza byłaby najlepsza dla Ciebie? Choć protezy szkieletowe są niewątpliwie jednymi z nowocześniejszych, to wcale nie jest powiedziane, że są one odpowiednie dla każdego pacjenta. Dlatego tak ważne jest indywidualne spotkanie z protetykiem, który zbada stan naszego uzębienia i określi, jak najlepiej wypełnić braki w uzębieniu. Jeśli brakuje, np. tylko kilku zębów, wówczas warto zastosować właśnie protezę szkieletową, szkielet takiej protezy opiera się na zdrowych zębach, tworząc spójną i estetycznie wyglądającą całość. Jeśli uznasz, że wolałbyś, np. tańszą wersję protezy, wówczas protetyk może zaproponować wykonanie protezy akrylowej, w pełni refundowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia lub acetalowej. Wszystko jest omawiane podczas pierwszej konsultacji, kiedy protetyk przedstawi Ci szczegółowy plan wypełnienia ubytków i kosztorys wykonania protezy. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji protezy przez pacjenta, protetyk przystępuje do pracy, gwarantując wysoką jakość usług.

Jeśli masz jakiś pytania albo chcesz się umówić na spotkanie z protetykiem, zadzwoń pod numer telefonu 602 233 222, warto wiedzieć, że poznańska pracownia techniki dentystycznej ma kilka dogodnych lokalizacji, tak, aby mieszkańcy każdej części miasta mieli możliwość wyboru najdogodniejszej dla siebie lokalizacji. Dokładne godziny otwarcia poszczególnych punktów sprawdzisz na podanej stronie internetowej.
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.protezy-poznan.com.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 602-233-222
Miejscowość: Poznań
Adres: Ogrodowa 3
Kod pocztowy: 61-820
Źródła: http://www.protezy-poznan.com.pl/uslugi-protetyczne/laboratorium-dentystyczneZlokalizowane Niedaleko