Delfin Detection & Mapping

Jak szybko przeprowadzić lokalizację uszkodzeń w kablach?Poprowadzenie instalacji elektrycznej pod powierzchnią gruntu sprzyja zachowaniu porządku na działce i niweluje problem z postawieniem na jej terenie szpecącego słupa wysokiego napięcia. Niestety, jednocześnie generuje spory kłopot, jeśli dojdzie do uszkodzenia kabla i zajdzie konieczność przeprowadzenia jego naprawy. W takiej sytuacji jeszcze niedawno trzeba było manualnie odkopać niemal całą instalację aż do miejsca, w którym nastąpiła awaria. Było to pracochłonne i zajmowało mnóstwo czasu. Obecnie znaczącym ułatwieniem w pracy jest lokalizator uszkodzeń w kablach. To poręczne, lekkie i dające błyskawiczny odczyt urządzenie, które penetruje glebę nawet kilka metrów w głąb. Dzięki temu można błyskawicznie znaleźć fragment instalacji, wymagający reparacji i odkopać tylko wybraną część. Jeśli kabel znajduje się na sporej głębokości, wynajęcie ekipy dysponującej lokalizatorem lub nawet jego zakup na własną rękę jest nierzadko bardziej opłacalny niż ajencja usług koparki i operatora do wykonania wykopu całej linii instalacji. 

Dzięki wykorzystaniu urządzenia lokalizacja uszkodzeń w kablach przebiega szybko i sprawnie. Sposób działania wykrywacza został opisany na stronie delfind.pl. Zasada funkcjonowania oraz obsługa sprzętu nie są trudne i lokalizatorem może z powodzeniem posługiwać się nawet laik, bez specjalistycznej wiedzy z zakresu elektryki czy geologii. 

Pod podanym linkiem można również wypożyczyć wykrywacz, korzystając także z profesjonalnej usługi doradczej. Klient otrzymuje model odpowiedni do jego potrzeb, skalibrowany, naładowany i gotowy do pracy. Jest to polecana opcja dla osób poszukujących pomocy, ale nie dysponujących w danej chwili funduszami na zakup lokalizatora. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.delfind.pl/
Dodano: 2022-06-13
Telefon: +48 514 778 694
Miejscowość: Warszawa
Adres: Solidarności 115
Kod pocztowy: 00-140
Źródła: https://www.delfind.pl/uslugi/uszkodzenia-kabli/Zlokalizowane Niedaleko