Dek-All Meble Biurowe

Fotele kinowe - jakie będą najlepsze?Na zadowolenie klientów udających się do kina wpływa szereg czynników, takich jak czystość obiektu, cena biletów, przestronność sal czy jakość obsługi. Osoby wybierające się na film zwracają uwagę także na siedziska, które powinny być jak najbardziej wygodne. Fotele do kin posiadają praktyczne podłokietniki oraz miejsca przeznaczone do umieszczania kubków z napojami. Występują one w wersji pojedynczej, nieco rzadziej podwójnej dla par. Znajdują zastosowanie również w teatrach oraz innych podobnych obiektach. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Dekall, czyli firmy oferującej wyłącznie produkty o nienagannej jakości. Na jej katalog składają się wytrzymałe fotele kinowe w ciemnych odcieniach, które skutecznie kamuflują niewielkie zabrudzenia. Daje ona możliwość wyposażania ich w numerki oraz pozostałe udogodnienie wedle życzeń klientów.

Opisywane meble odznaczają się ergonomicznym kształtem, dlatego nie powodują dyskomfortu nawet podczas najdłuższych seansów. Mają podłokietniki umieszczone na odpowiedniej wysokości oraz wygodne oparcia. Zainteresowaniem cieszą się modele ze składanymi siedzeniami, które ułatwiają poruszanie się między rzędami. Podczas zakupu takich mebli należy zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd, ale i tkaniny. Będą one wykorzystywane każdego dnia przez wiele osób, dlatego tak ważna jest trwałość oraz niepodatność na przedzieranie czy  blaknięcie koloru. Materiały występują w wersji gładkiej lub wzorzystej.

Fotele przeznaczone do teatrów i kin są wypełniane pianką poliuretanową odporną na odkształcanie na skutek dużych ciężarów. Dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup modeli trudnopalnych, zwiększających bezpieczeństwo w razie wybuchu pożaru. Meble pochodzące od zaufanych producentów zmniejszają ryzyko pojawiania się bólów kręgosłupa przy wielogodzinnym użytkowaniu, co wpływa na zadowolenie klientów, a co za tym idzie – zyski właścicieli obiektów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się fotele obite plamoodpornymi tkaninami, które ułatwiają pozbywanie się zabrudzeń. Jest to istotne szczególnie w kinach, w których sprzedawane są słodkie napoje i przekąski. Zazwyczaj takie obicia są czyszczone myjkami wysokociśnieniowymi oraz odkurzaczami. Siedziska tego typu sprawdzają się też w eleganckich salach teatralnych, filharmoniach, jak i operach.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.dekall.pl/
Dodano: 2022-01-12
Telefon: +48 32 781-14-40
Miejscowość: Katowice
Adres: 1-go Maja 28
Kod pocztowy: 40-228
Źródła: https://www.dekall.pl/fotele-kinowe-i-teatralneZlokalizowane Niedaleko