Craft Beauty

Zawieszka stópki grawerPierścionki, kolczyki czy niewielkie łańcuszki wpływają na wizerunek osób, które je noszą, dlatego ich wybór warto dokładnie przemyśleć. Część kobiet wybiera uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania znajdujące zastosowanie w każdej sytuacji. Zalicza się do nich bransoletki z charmsami, czyli niewielkimi zawieszkami znanymi na całym świecie. Produkuje się je ze srebra, złota lub innych materiałów wykazujących odporność na uszkodzenia mechaniczne. To eleganckie ozdoby noszone chętnie na co dzień, które dobrze komponują się z naszyjnikami czy kolczykami.

Bransoletki z charmsami są zaliczane do biżuterii modułowej, co oznacza, że można do nich dokupywać rozmaite zawieszki, czyli ozdobne elementy, dzięki którym stają się one jedyne w swoim rodzaju. Część z nich jest dodatkowo zdobiona cyrkoniami lub naturalnymi kamieniami, dzięki czemu znalezienie modeli dopasowanych do swoich potrzeb staje się proste. Fenomen tej biżuterii tkwi w tym, że będzie ona odpowiednia niemalże na każdą okazję, czego nie można powiedzieć o wielu innych propozycjach znajdujących się w sklepach jubilerskich.

Firmą zajmującą się jej sprzedażą jest Craft Beauty Jewellery. Przedsiębiorstwo to oferuje starannie wyselekcjonowaną biżuterię z charmsami w kształcie:

  • znaków nieskończoności,
  • koniczynek,
  • roślin,
  • literek,
  • psich łap,
  • serc,
  • łapaczy snów,
  • znaków zodiaku.

Wielu klientów zamawia je jako prezent, między innymi na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny lub narodziny dziecka. W takim przypadku doskonałym wyborem będzie zawieszka w formie stópek z grawerem. Nanoszony na powierzchnię charmsów napis sprawia, że stają się one jedyne w swoim rodzaju i mogą przypominać o ważnej dacie. Klienci decydują się często również na wygrawerowanie imienia swojego dziecka. Zawieszki te są przewlekane przez bransoletkę, dlatego ryzyko ich zerwania jest niewielkie. Firma daje możliwość stworzenia niebanalnej biżuterii z wybraną przez siebie kompozycją, która pasuje kobietom w każdym wieku, niezależnie od stylu, jaki preferują na co dzień.  


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://craftbeautyjewellery.com/
Dodano: 2021-06-25
Telefon: +48 721 582 057
Miejscowość: Dębogórze - Wybudowanie
Adres: Prywatna 16
Kod pocztowy: 84-230
Źródła: https://craftbeauty.pl/pl/c/Zawieszki-stopki/120
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grawerstwo


Zlokalizowane Niedaleko