Centrum Szkoleniowe Wspólna

Centrum Europy Warszawa • Szwedzki onlinePragnąc znaleźć satysfakcjonujące pod względem wynagrodzenia oraz rodzaju pracy zatrudnienie w branży informatycznej oraz usług mobilnych, podstawą jest, oczywiście, znajomość angielskiego. Jednak zagraniczny pracodawca coraz częściej docenia, gdy kandydat może wykazać się umiejętnością posługiwania się w mowie oraz piśmie także innymi językami. Z uwagi na fakt, że większość korporacji i firm we wspomnianych branżach znajduje się na terenie państw Skandynawii lub też prowadzi z nimi mocno zacieśnione kontakty polegające na usługach kupna-sprzedaży czy wymianie myśli technologicznej, na dużo wyższej pozycji w rankingu kandydatów na wybrane stanowisko znajdują się osoby, które mogą pochwalić się w swoim CV bezproblemowym porozumiewaniem się w jednym z języków krajów północy Europy.

Pokazuje to, że dla informatyka, programisty, czy specjalisty w dziedzinie telefonii komórkowej posługiwanie się szwedzkim czy noweskim stanowi pożądaną przez pracodawców umiejętność, prawie tak istotną, jak znajomość angielskiego. Wniosek jest z tego jeden. Warto poświęcić czas i środki, by zgłębić tajniki tych języków, a następnie móc legitymować się taką wiedzą, i tym samym zwiększyć szanse zatrudnienia na wymarzonym stanowisku. 

Można powiedzieć, że nauka któregoś z języków skandynawskich dobrze przemyślaną inwestycją we własny rozwój zawodowy. Chwile spędzone z lektorem i nad podręcznikiem lingwistycznym z pewnością zaprocentują w przyszłości. Nawet jeżeli powodem podjęcia nauki nie jest chęć znalezienia powiązanej ze szwedzkim czy norweskim pracy, to nadal może być to umiejętność, która pozwoli chociażby komfortowo zwiedzać te kraje lub zamieszkać na ich terenie. 

Zgłębianie tajników języków obcych może być proste i przyjemne. Szkoła językowa Centrum Europy z Warszawy organizuje kursy przez internet, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje lingwistyczne w takich zakresach, jak szwedzki online czy norweski online. To atrakcyjna cenowo i jakościowo opcja, z której warto skorzystać, bez względu na przyczynę i motywację do podjęcia nauki.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://ce.edu.pl/
Dodano: 2021-05-10
Telefon: 665 01 77 77
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspólna 56
Kod pocztowy: 00-686
Źródła: https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzkiZlokalizowane Niedaleko