Centrum Stomatologiczne Curodental

Ortodonta GdańskNiewiele osób rodzi się z nienagannie prostym uzębieniem. W polskiej populacji powszechne są wady zgryzu o różnym stopniu zaawansowania, które prezentują się nieestetycznie i mogą być powodem poważnych kompleksów. Na szczęście współczesna ortodoncja oferuje pacjentom niezawodne metody leczenia, które pomagają w walce z nieprawidłowym ustawieniem poszczególnych zębów. 

Gabinet stomatologiczny Curodental proponuje swoim pacjentom profesjonalne usługi z zakresu ortodoncji. W placówce zatrudnieni są wykwalifikowani stomatolodzy, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu wad zgryzu. Eliminacja problemu tego typu jest bardzo ważna nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Niewłaściwie uformowane uzębienie może być przyczyną powstawania wad wymowy, poza tym często wywołuje nawracające bóle w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego. Rezygnacja z leczenia wady zgryzu może z czasem doprowadzić również do utraty niektórych zębów. 

Profesjonalny ortodonta z Gdańska może zaproponować swoim pacjentom nowoczesne aparaty ruchome oraz stałe. Pierwszy wariant przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży, z kolei drugi sprawdzi się w przypadku seniorów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii można obecnie prowadzić leczenie ortodontyczne u wszystkich osób, bez względu na wiek. Jednak wady zgryzu najlepiej eliminować już od najmłodszych lat, wówczas leczenie trwa krócej i daje lepsze rezultaty. Wizytę kontrolną u ortodonty warto zaplanować w momencie, kiedy dziecko utraciło zęby mleczne i zaczynają pojawiać się już stałe. Wiele wad powstaje w pierwszych miesiącach życia w wyniku np. ssania lub obgryzania różnych przedmiotów. 

Osoby korzystające z leczenia ortodontycznego w tej gdańskiej klinice mogę liczyć na przyjazną atmosferę i profesjonalizm. Cennik usług uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju aparatu. Pacjenci mają do dyspozycji prace ruchome oraz stałe - w wersji metalowej lub kosmetycznej. Do ceny należy doliczyć także koszt pierwszej wizyty kontrolnej, w której trakcie lekarz opracowuje plan leczenia. 
Autor: Karina Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://curodental.com
Dodano: 2020-07-09
Telefon: 58 301 21 61
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Okopowa 7
Kod pocztowy: 80-819
Źródła: https://curodental.com/zabiegi/ortodonta/Zlokalizowane Niedaleko