BUDLIFT Sp z o.o.

Wciągniki łańcuchowe - https://budlift.pl/pl/Przedsiębiorstwo Budlift specjalizuje się w dostarczaniu klientom nowoczesnych i niezawodnych urządzeń sprawdzających się w halach magazynowych, fabrykach czy samochodowych warsztatach. Wśród nich znajdują się między innymi wciągniki łańcuchowe o doskonałych parametrach, które sprostają wymaganiom każdego klienta. Wykorzystuje się je podczas pionowego podnoszenia nawet kilkutonowych ładunków oraz przemieszczania ich na małe odległości wzdłuż jezdnych belek krzywoliniowych lub prostych. Ze względu na powłokę antykorozyjną używa się ich także w niezadaszonych przestrzeniach.

Proponowane modele zapewniają komfort pracy i bezpieczeństwo. Odznaczają się niewielkimi gabarytami oraz zwartą budową i dzieli się je na wciągniki jednohamulcowe lub dwuhamulcowe.  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaki sprzęt wybrać, ponieważ wiele zależy od potrzeb przyszłych użytkowników. Jedno jest natomiast pewne – warto stawiać na urządzenia renomowanych marek, ponieważ tylko one będą działać sprawnie przez długie lata bez konieczności przeprowadzania napraw czy wymiany poszczególnych części.

Modele łańcuchowe stanowią ciekawe uzupełnienie wciągników bramowych. Ich zadaniem jest nie tylko podnoszenie,  ale też pozycjonowanie rozmaitych ładunków, niezależnie od kształtów. Ich zaletą jest duży udźwig, nieskomplikowana obsługa oraz ponadprzeciętna trwałość, będąca efektem wykorzystania materiałów wysokiej jakości na etapie produkcyjnym. Są one zasilane jednofazowo lub trójfazowo i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur.

Wciągarki łańcuchowe mają wiele opcji konfiguracji i występują w wersji z pojedynczym lub podwójnym pasmem łańcucha. Pierwsze z nich są przeznaczone do długotrwałej oraz intensywnej pracy i posiadają mocne silniki, natomiast drugie przydają się podczas podnoszenia precyzyjnego oraz transportowania ładunków delikatnych. Inną opcją są wciągarki z dodatkową prędkością podnoszenia, zapewniające większą kontrolę w newralgicznych fazach pracy. Występują w wersji stacjonarnej i przejezdnej.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://budlift.pl/pl/
Dodano: 2020-12-03
Telefon: +48226380888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Strąkowa 38
Kod pocztowy: 01-367
Źródła: https://budlift.pl/pl/18-wciagniki-reczne-lancuchoweZlokalizowane Niedaleko