BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.

Szkolenie z modelowania procesów organizowane przez praktykówZ jakich elementów zbudowany jest model biznesowy? Jest to jedno z najważniejszych pytań, jakie trzeba sobie postawić podczas próby modelowania procesów w firmie. Propozycji w tym zakresie jest wiele, a żeby znaleźć najbardziej skuteczne rozwiązanie, warto posłuchać opinii praktyków. Profesjonalnym doradztwem w tym zakresie zajmuje się przedsiębiorstwo opisane pod adresem akademiaprocesowa.pl. Oferuje ono szkolenie z modelowania procesów przy użyciu takich technik jak Six Sigma oraz Lean Management.

Pierwszym elementem modelu biznesowego, od którego każdy przedsiębiorca powinien zacząć, są klienci. Należy zastanowić się, kim są oraz jak trafić do nich z określoną propozycją. Jeżeli odbiorcy wymagają różnych ofert, trzeba do nich docierać różnymi kanałami, stosując różne sposoby, w zależności od rodzaju relacji. Wiele zależy przy tym od rynku. W tym zakresie wyróżnia się między innymi rynek masowy, w którym obsługa klienta odbywa się bez różnicowania. Oznacza to, że cała grupa otrzymuje tę samą ofertę i nie wprowadza się żadnych modyfikacji. Z drugiej strony istnieje rynek niszowy, często dużo mniejszy niż rynek masowy, ze zdecydowanym klientem, który, wie czego potrzebuje. Taki odbiorca jest często w stanie zapłacić dużo pieniędzy, aby uzyskać satysfakcję. Ponadto wyróżnia się rynek segmentowany, na którym klienci potrzebują tego samego, ale z różną intensywnością. Klasycznym przykładem są tutaj osoby korzystające z usług banków.

Więcej informacji na temat kursów w zakresie modelowania procesów w przedsiębiorstwie znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem. Kursy są organizowane w godzinach dogodnych dla osób aktywnych zawodowo. Zapisu na wybrane szkolenie można dokonać przez Internet.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://akademiaprocesowa.pl
Dodano: 2022-06-04
Telefon: 22 628 00 15
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pańska 96
Kod pocztowy: 00-837
Źródła: https://akademiaprocesowa.pl/portfolio-items/doskonalenie/Zlokalizowane Niedaleko