Be Safe S.C.

Ochrona PPOŻ w Warszawie – która firma ma kompleksową ofertę?Raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dobrej jakości urządzenia przeciwpożarowe mogą szybko wykryć zagrożenia i ostrzec użytkowników budynku przed pożarem. Rodzaj i ilość sprzętu zależy od wielkości i przeznaczenia danego obiektu. Informacje na ten temat można znaleźć w ustawach dotyczących ochrony przeciwpożarowej. Warto wiedzieć, że właściciel zakładu przemysłowego, galerii handlowo-usługowej czy developer projektujący osiedle mieszkalne musi zadbać o dopełnienie wszystkich wymagań prawnych, w innym przypadku zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za narażenie życia i zdrowia ludzi. Przedsiębiorstwo Be Safe oferuje kompleksowe usługi, w których znajduje się między innymi ochrona PPOŻ. Firma działa w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Oferta zawiera:

  • projektowanie systemu oddymiania i wentylacji (centrala, klapa dymowa, czujka, ręczny przycisk oddymiania i przewietrzania, stacja pogodowa),

  • przygotowanie systemu sygnalizacji pożaru (montaż czujników dymu, dymu liniowego, temperatury, płomieni),

  • przegląd, konserwację oraz legalizację różnego rodzaju urządzeń gaśniczych,

  • kontrolę hydrantów zewnętrznych oraz wewnętrznych,

  • montaż i przegląd bram oraz drzwi przeciwpożarowych,

  • opracowanie lub aktualizację Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego,

  • instalację systemu detekcji gazów (detektor, moduł sterujący, kontroler wentylacji),

  • projektowanie systemu oświetlenia awaryjnego w kinach, salach konferencyjnych, muzeach, garażach, na drogach ewakuacyjnych w zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych usług, cennik oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to dobra decyzja.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.besafe.net.pl/
Dodano: 2022-08-26
Telefon: 780 123 104
Miejscowość: Warszawa
Adres: RYDYGIERA 19
Kod pocztowy: 01-793
Źródła: http://www.besafe.net.pl/Zlokalizowane Niedaleko