Balt Credit Sp. z o. o.

Pożyczka pod nieruchomość - pomoc dla osób w trudnej sytuacjiTarapaty finansowe nie są dziś rzadkimi przypadkami, a szczególnie dobrze znane są osobom prowadzącym działalności gospodarcze. Nierzadko utrzymują się one głównie z kolejno zaciąganych kredytów, nieraz jednak zdarzają się sytuacje, że ma się trudności z ich spłatą albo z innych powodów banki przestają być skore do ich udzielania. Na szczęście jednak wcale nie musi to oznaczać bankructwa czy też zahamowania rozwoju, zawsze bowiem można sięgnąć po inne opcje. Najlepszą z nich niewątpliwie jest oferta zaprezentowana na stronie baltcredit.pl przez prywatną firmę pożyczkową, współpracującą z przedsiębiorcami.

Pożyczka pod nieruchomość - rozwiązanie dla każdego

Firma pożyczkowa kierująca swoją ofertę do przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane mogą być potrzeby oraz sytuacje jej potencjalnych klientów. Z tego powodu oferuje im szeroki zakres kwot - można w niej pożyczyć od 50 tysięcy do nawet 2,5 miliona złotych. Możliwe jest zatem zarówno wsparcie bieżącej działalności, jak i potężny rozwój firmy czy też spłacenie dużego zadłużenia, na przykład w banku.

Poza tym firma kieruje swoją ofertę do osób w bardzo różnych sytuacjach. Pożyczkę mogą u niej otrzymać nawet przedsiębiorcy niemający zdolności kredytowej czy wręcz będący dłużnikami. Firma, wychodząc naprzeciw potrzebom swych klientów i pragnąc im pomóc, wymaga od nich jedynie zabezpieczenia w postaci nieruchomości - musi ona jednak spełniać określone kryteria. Jeśli dysponuje się taką działką, domem czy mieszkaniem, można otrzymać pożyczkę w ustalonej kwocie nawet mimo trudnej sytuacji czy niespłaconych innych zobowiązań. Dla wielu firm często zatem jest to ostatnia szansa, by uratować się przed bankructwem.
Autor: Karina Szulc
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://baltcredit.pl/
Dodano: 2021-12-15
Telefon: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057
Źródła: https://baltcredit.pl/prywatna-pozyczka-pod-hipoteke/Zlokalizowane Niedaleko