Astra S.A.

Kredki świecowe Astra - kiedy się sprawdzą?Przeglądając oferty sklepów można zaskoczyć się tym, jak wiele rodzajów kredek oferuje rynek - to znacznie więcej niż tylko najbardziej znane kredki ołówkowe, z którymi na pewno każdy miał do czynienia. Dobrym wyborem są też między innymi kredki świecowe, dlatego marka Astra, doskonale znająca potrzeby odbiorców ze względu na bardzo długą obecność na rynku, ma je w swojej ofercie. To produkty należące do linii Astrino, stworzone z myślą o młodszych dzieciach, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Oczywiście kredki świecowe Astra sprawdzić mogą się też u starszych użytkowników - nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgali po nie także dorośli - od jakiegoś czasu kolorowanki dla dorosłych są bardzo popularne, a korzystając z nich, wcale nie trzeba ograniczać się do kredek ołówkowych. Produkt Astrino na pewno zainteresuje wiele osób, gdyż korzystanie z niego to czysta przyjemność. Jeśli ktoś pamięta z czasów dzieciństwa "glinianki" niechcące zostawiać kolorów na papierze, zwłaszcza bardziej śliskim, w tym przypadku miło się zaskoczy, gdyż wysokiej jakości woski sprawiają, że kredki użytkuje się komfortowo. Ich żywe kolory pozwalają zaś na uzyskiwanie oczekiwanych efektów wizualnych. Żywość barw ma też duże znaczenie dla małych dzieci, gdyż nasycone kolory działają na ich zmysł wzroku oraz wyobraźnię mocniej niż spokojne, np. pastelowe.

Produkty te są dobrym wyborem dla najmłodszych także ze względu na odporność na złamania. Nawet mocniejsze przyciskanie ich do papieru nie grozi uszkodzeniem. W dodatku kredek oczywiście nie trzeba temperować, co zapewnia wygodę i niczym niezakłóconą zabawę, z użytkowaniem poradzą sobie też małe dzieciaki. Są idealne do malowania, wypełniania konturów i rysowania.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.astrapolska.pl/pl
Dodano: 2023-11-30
Telefon: 22 346 07 85
Miejscowość: Warszawa
Adres: Poleczki 23
Kod pocztowy: 02-822
Źródła: https://www.astrapolska.pl/pl/produkt/kredki-swiecowe-astrino-12-kolorow-8mm/Zlokalizowane Niedaleko