Art-Floor

Listwy Creativa - dlaczego warto je mieć?Najważniejszym zadaniem listew jest ukrywanie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych, co sprawia, że pomieszczenia wyglądają lepiej. Bardzo często zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami, dlatego są spotykane niemalże w każdym obiekcie. Do ich produkcji wykorzystuje się głównie drewno, czyli naturalny oraz ekologiczny materiał, który rzadko się niszczy i doskonale współgra z cegłą, szkłem lub metalem. Najczęściej występuje w odcieniach brązu oraz beżu i odnajduje się w każdym stylu aranżacyjnym.
Nieco tańszą alternatywą są modele z tworzyw sztucznych, dostępne w wielu kolorach. Zmniejszają one ryzyko nachodzenia na siebie paneli lud desek po ułożeniu posadzki. Zabezpieczają szczeliny przy ścianach podczas sprzątania, co powoduje, że nie przedostaje się do nich woda z mopa. Zwiększałoby to ryzyko pojawiania się trudnych do usunięcia grzybów i pleśni. Listwy nabywają często osoby zwracające uwagę na detale i chcące przebywać w eleganckich pomieszczeniach.

Specjaliści radzą, by tego typu dodatki dopasowywać kolorystycznie z drzwiami, parapetami, ościeżnicami oraz framugami okien. Działania te sprawią, że wnętrza staną się spójne i mniej chaotyczne w odbiorze. Są one dostępne w doskonale zaopatrzonym przedsiębiorstwie Art-Floor, które proponuje listwy Creativa w kolorze czarnym, białym, brązowym, szarym i kilku innych. Skutecznie zabezpieczają miejsca połączenia podłogi i ścian, co zmniejsza ryzyko uszkadzania naroży. Chronią także przed gromadzeniem się zabrudzeń.

Listwy mają różne kształty, a wszystkie z nich są solidne. Jest to efektem wykorzystania sprawdzonych materiałów najwyższe jakości, które występują w wersji matowej i błyszczącej. Firma oferuje modele o różnych szerokościach i kieruje ofertę do osób prywatnych oraz przedsiębiorców chcących zadbać o wygląd przestrzeni biurowych. Do najtańszych zalicza się modele PVC oraz poliuretanowe, które można w dowolnej chwili przemalowywać. Świetnie współgrają z naturalnym drewnem oraz podłogami z ceramicznymi płytkami.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://art-floor.com.pl/
Dodano: 2021-12-11
Telefon: 68 451 83 42
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Zjednoczenia 92
Kod pocztowy: 65-120
Źródła: https://art-floor.com.pl/kategoria-produktu/listwy_i_akcesoria/Zlokalizowane Niedaleko