Apteka Urtica

Granulki homeopatyczne i sposób ich zastosowaniaHomeopatia jest metodą holistyczną, co oznacza, że w tej formie leczenia pod uwagę bierze się cały organizm, a nie tylko jeden objaw. Wykorzystuje ona naturalne składniki, aby pomóc organizmowi uzdrowić się i przywrócić mu równowagę. Ten rodzaj leczenia jest całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych skutków ubocznych.

Leki homeopatyczne zawierają zazwyczaj niewielkie ilości czynników, które powodują określoną chorobę, zgodnie z zasadą homeopatii, która brzmi: "podobne leczy podobne". Środki stosowane w tego typu terapiach mogą przyjmować różną formę. Do wyboru są między innymi granulki, które szybko rozpuszczają się w ustach. Najczęściej zawierają zioła, takie jak na przykład rumianek, rozmaryn czy lawenda. Powinno się jednak pamiętać o tym, że leki homeopatyczne nie są przeznaczone do stosowania jako zamiennik dla preparatów z dziedziny medycyny konwencjonalnej – są używane jedynie jako uzupełnienie środków przepisanych przez lekarza. Warto również dodać, że preparaty homeopatyczne mogą mieć charakter jedno- lub wieloskładnikowy. Te pierwsze składają się z tylko jednej substancji czynnej, podczas gdy drugie bazują zazwyczaj na mieszance starannie połączonych ze sobą składników.

Jednym z najbardziej znanych producentów obu rodzajów leków homeopatycznych jest firma Boiron. W jej ofercie znajdują się między innymi granulki homeopatyczne przeznaczone do leczenia rozmaitych chorób. Do wyboru są na przykład preparaty mające niwelować efekty choroby lokomocyjnej, wszelkiego rodzaju nudności oraz przypadłości o podłożu psychosomatycznym. Chcąc zakupić tego typu preparaty, można udać się na stronę internetową apteki Urtica. Do wyboru są preparaty homeopatyczne w formie tabletek, syropów i maści.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.aptekaurtica.pl/
Dodano: 2022-12-16
Telefon: 571-381-182
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Adres: Królowej Jadwigi 12
Kod pocztowy: 47-232
Źródła: https://www.aptekaurtica.pl/boiron-leki-homeopatyczne-pojedyncze-i-zlozone.htmlZlokalizowane Niedaleko