AGCO Sp. z o.o.

Jak przygotować ciągnik rolniczy do sezonu prac polowych?Wiosna i lato to czas wzmożonych prac polowych w każdym gospodarstwie, bez względu na jego wielkość czy specyfikę działalności. Warto przed pierwszym wyjazdem w teren dokonać solidnego zweryfikowania stanu technicznego maszyn. Priorytetem jest sprawdzenie, czy w pełni sprawny jest ciągnik rolniczy. Sprzęt ten z uwagi na swoje bardzo szerokie zastosowanie stanowi podstawę logistyki przy pracach ziemnych, leśnych czy też podczas zbiorów.

Dystrybutor specjalistycznych urządzeń rolniczych, marka VALTRA, proponuje nie tylko bogaty wybór sprzętu, ale także szereg bardzo ważnych z punktu widzenia każdego właściciela gospodarstwa usług serwisowych oraz naprawczych, świadczonych jako pomoc posprzedażowa. Złożenie zamówienia na ciągnik lub inną maszynę przydatną podczas poszczególnych etapów obróbki ziemi pod zasiew, w trakcie zbioru i zwózki plonów czy  w innych pracach, korzystając z oferty dostępnej online, to dobrze przemyślana inwestycja pozwalająca zaopatrzyć się w sprzęt nowej generacji. Uzyskane wsparcie serwisantów przed każdym rozpoczęciem sezonu w polu pozwala uniknąć wielu problematycznych sytuacji, które mogą generować nie tylko przestoje w pracy, ale przede wszystkim dotkliwe koszty dla rolnika.

Dostawca zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą zarówno właścicieli gospodarstw typowo rolnych, jak i osoby prowadzące hodowle tuczników i traktujące uprawianie gruntu jako dodatkową działalność. Nawiązując kontakt z doradcą, klient uzyskuje informacje o dostępnych dla niego i zgodnych z przedstawionymi potrzebami sprzętach i technologiach. Kadra realizatora doskonale wie, że obecnie coraz więcej przedstawicieli sektora rolno-hodowlanego stara się unowocześniać swoje gospodarstwa. Pracownicy, starając się wspierać odbiorców w owym procesie wdrażania niezbędnych innowacji, oferują pomoc na każdym jego etapie. Służą poradą zwłaszcza w zakresie rozwiązań z dziedziny efektywnej i niskokosztowej mechaniki napędowej. Oferta obejmuje między innymi specjalne modele silników niskoobrotowych do ciągników, zapewniających niezawodność nawet w bardzo trudnych warunkach, w tym również podczas poruszania się po skalistym bądź podmokłym gruncie. 

Proponowane modele ciągników i maszyn rolniczych mogą być użytkowane również przy renowacji dróg lub w szeroko rozumianym transporcie.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.valtra.pl/
Dodano: 2023-08-26
Telefon: 61 662 90 50
Miejscowość: Paczkowo
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021
Źródła: https://www.valtra.pl/


Zlokalizowane Niedaleko