Adwokat Paweł Polański

Rozwód zielona góra | Adwokat Paweł PolańskiNawet najbardziej zgodne małżeństwo może po latach wpaść w kryzys, którego nie da się już zażegnać. Gdy więc rozstanie jest nieuniknione, sprawa rozwodowa zamienia się w prawdziwą batalię prawną. Wymaga to wsparcia doświadczonego adwokata, który pomoże zadbać o ochronę określonych interesów. Na terenie południowej części województwa lubuskiego swe usługi oferuje adwokat Paweł Polański, który jest zresztą członkiem zielonogórskiej Izby Adwokackiej. W tym samym mieście działa też jego kancelaria.

Jedną ze specjalności jest prawo rodzinne. Obejmuje to oczywiście reprezentowanie swojego klienta w sprawie o rozwód w Zielonej Górze. Rozwiązanie małżeństwa niesie za sobą jednak także konieczność dalszych ustaleń w kwestiach majątkowych i rodzinnych, dlatego klient powinien wiedzieć, iż ów prawnik podejmuje się również opieki w kwestiach:

  • podziału wspólnego majątku, w tym praw do posiadanego mieszkania i innych nieruchomości,
  • alimentów wypłacanych przez stronę winną rozpadowi pożycia (na dzieci oraz ewentualnie, na byłego współmałżonka),
  • ustalenia praw do opieki nad dziećmi.

Przygotowując się do opieki nad klientem podczas sprawy rozwodowej, adwokat szczegółowo analizuje jego sytuację życiową oraz sytuację w jego dotychczasowym związku. Bierze pod uwagę najistotniejsze kwestie i dobiera metody działania, które dają największą szansę na zabezpieczenie interesów reprezentowanej strony. Wiąże się to oczywiście z zachowaniem pełnej poufności i dyskrecji, a odbywa się także w obrębie etyki zawodowej.

Koszty usługi są zawsze sprawą indywidualną, jednak już w momencie, gdy kancelaria postanawia zająć się daną sprawą, wykonuje symulację prawdopodobnych kosztów. Wspomnieć należy koniecznie, iż adwokat jest w stanie podjąć się również bezpłatnej pomocy w szczególnych przypadkach, gdy chodzi o osoby w bardzo trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Chodzi o tzw. pomoc prawną pro publico bono, świadczoną m.in. dla ofiar przestępstw w rodzinie. Oprócz prowadzenia całej sprawy, możliwa jest również sama fachowa porada w kwestiach prawa rodzinnego.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://adwokatpolanski.zgora.pl/
Dodano: 2020-12-15
Telefon: 684511922
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Boh. Westerplatte 9
Kod pocztowy: 65-034
Źródła: https://adwokatpolanski.zgora.pl/


Zlokalizowane Niedaleko