Adwokat Maciej Rodacki

Jaka kancelaria z siedzibą w Krakowie świadczy porady prawne z zakresu prawa pracy?Prawo pracy w równym stopniu dotyczy zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Nierespektowanie zasad ustanowionych przez polskiego ustawodawcę może skutkować podjęciem odpowiednich czynności prawnych przez obie strony. Jeżeli nie ma możliwości rozwiązania sprawy polubownie, konieczne jest rozpoczęcie właściwej procedury sądowej. W takim przypadku niezbędne jest skorzystanie z pomocy prawnika. 

Adwokat jest w stanie w skuteczny sposób zabezpieczyć interesy swojego klienta, bez względu na jego status. Zadba o przygotowanie dokumentacji, w jego gestii jest także zebranie materiału dowodowego lub też analiza informacji dostarczonych przez stronę. Podczas swojej działalności jurysta specjalizujący się w prawie pracy wybiera dostępne w polskim prawodawstwie narzędzia mogące być pomocne w zapewnieniu korzystnego wyniku. Prawo w Polsce zapewnia ochronę nie tylko osobie poszkodowanej, ale także pozwanemu i oskarżonemu. 

Kancelaria, której domeną jest szeroko rozumiana pomoc prawna, w szczególności ochrona praw pracodawcy i pracownika, ogłasza się na stronie internetowej adwokatrodacki.pl. Jej kadra stara się przede wszystkim odpowiedzieć w jak najlepiej przemyślany sposób na zapotrzebowanie lokalne. Dostrzegając od lat konieczność zapewnienia mieszkańcom Krakowa wsparcia w sytuacji, gdy dochodzi do nadużyć lub innych nieprawidłowości na linii osoba zatrudniająca-osoba zatrudniona, adwokaci proponują porady z dziedziny prawa pracy lub cywilnego, pozwalające rozwiązać zaistniałą, patową sytuację. Świadczą pomoc bez względu na status klienta. Siedziba kancelarii znajduje się przy ulicy Mogilskiej 13B/4 (Kraków) oraz przy al. Henryka 26/3 (filia w Chrzanowie). W obu punktach obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania.

Prawo pracy to nie jedyny zakres działań prawników. Świadczą też porady prawne mieszkańcom Krakowa w takich dziedzinach, jak sprawy rodzinne (rozwody, przyznawanie oraz ustalanie wysokości alimentów, podział majątku, kwestia opieki nad dziećmi), cywilne, karne. W ich gestii jest też prawo administracyjne oraz gospodarcze. Z uwagi na zakres podejmowanych czynności cennik za poszczególną pomoc jest ustalany indywidualnie. Na stronie kancelarii jest także dostępny link do bloga, na którym poruszane są rozmaite zagadnienia, o które często pytają klienci.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://adwokatrodacki.pl/
Dodano: 2022-12-12
Telefon: 693 253 807
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13B
Kod pocztowy: 31--54
Źródła: https://adwokatrodacki.pl/uslugi/Zlokalizowane Niedaleko