Adwokat Arkadiusz Krzemiński

W jaki sposób adwokat z Bolesławca pomaga podczas rozwodu?W niektórych sprawach rozwodowych skorzystanie z usług kancelarii prawnej wydaje się być zbędne. Małżonkowie wspólnie zadecydowali o rozstaniu i są zgodni w kwestii m.in. podziału majątku czy sprawowania opieki nad dziećmi. Niestety takie przypadki zdarzają się naprawdę rzadko i większość rozwodów kończy się batalią sądową. Nic więc dziwnego, że coraz częściej małżonkowie korzystają z pomocy adwokata. Na konsultację prawną najlepiej udać się jeszcze przed złożeniem pozwu o rozwód. 

Radca prawny może pomóc w skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz przygotowaniu ewentualnych świadków do planowanych przesłuchań. Ponadto adwokat uczestniczy w mediacjach i reprezentuje stronę podczas rozprawy w sądzie. Takie wsparcie może okazać się wręcz nieocenione, ponieważ spotkanie dotychczasowego partnera dla wielu jest niezwykle stresujące i niekomfortowe. Przedstawiciel wybranej kancelarii ma przede wszystkim zadbać o interesy reprezentowanego klienta, by dojść do korzystnego porozumienia lub uzyskać satysfakcjonujący wyrok. 

Na stronie internetowej adwokatboleslawiec.pl udostępniono zakres usług świadczonych przez radców prawnych z Bolesławca. Adwokat prowadzi sprawy o rozwód (bez lub z orzekaniem o winie), udzielając porad, przygotowując różnego rodzaju pisma (w tym pozwy, apelacje i skargi, wnioski o podwyższenie alimentów) oraz reprezentując klienta podczas mediacji i rozprawy w sądzie. Przedstawiciele kancelarii prowadzą również sprawy dotyczące:

  • podziału majątku,
  • ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej,
  • ustalenia miejsca zamieszkania i kontaktów z małoletnimi,
  • określenie wysokości świadczeń alimentacyjnych przyznawanych na dzieci oraz (w niektórych przypadkach) byłego małżonka.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://adwokatboleslawiec.pl/
Dodano: 2023-11-22
Telefon: 668005179
Miejscowość: Bolesławiec
Adres: Dolne Młyny 3
Kod pocztowy: 59-700
Źródła: https://adwokatboleslawiec.pl/zakres-uslug/rozwody/Zlokalizowane Niedaleko