wyprawkowy

Butelki antykolkoweNiektóre dzieci okres niemowlęcy przechodzą bez bolesnych skurczów jelit, czyli tzw. kolek. U innych natomiast zaczynają się one pojawiać już w drugim tygodniu życia. Bywa, że nie ustępują nawet do 3.-4. miesiąca. Problem ten jest ogromnym dyskomfortem dla maluszka oraz jego rodziców, którzy bardzo przeżywają fakt, iż czują oni bezradność, gdy do ataku już dojdzie.

Kolkę można rozpoznać nie tylko po nagłym wybuchu płaczu, ale także po towarzyszących mu objawach (podkurczanie nóżek, twardy brzuszek). W tej sytuacji dziecku można pomóc poprzez kołysanie go na rękach, jak również wykonując specjalny masaż antykolkowy.

Wielu rodziców szuka sposobów na to, aby zapobiegać występowaniu ataków. W celu uniemożliwienia przedostawania się pęcherzyków powietrza do przewodu pokarmowego dziecka powstały specjalistyczne butelki wyposażone w odpowietrzany zawór. Dzięki nim niemowlęta nie połykają powietrza wraz z pokarmem, czego nie zapewniają tradycyjne butelki.

Akcesoria do karmienia niemowląt znajdziecie w stacjonarnych i internetowych sklepach z produktami dla najmłodszych. Specjalistyczną butelkę zamówić możecie na stronie wyprawkowy.pl. Właścicielem tego sklepu online jest firma ABC-BOBASA. W jego ofercie dostępne są m.in.:

  • artykuły do karmienia,
  • kosmetyki,
  • odzież dla niemowląt,
  • wyposażenie pokoju dziecięcego,
  • wózki,
  • foteliki samochodowe.

Czy butelka antykolkowa jest warta zakupu? Oczywiście. Dzięki niej wielu rodziców skutecznie zwalczyło bolesny problem w postaci kolek, co przyniosło ulgę nie tylko maluszkowi, ale również całej rodzinie. Ze względu na fakt, iż na rynku dostępnych jest wiele modeli, wybór odpowiedniego może stanowić trudność. Opinie o interesującym Was produkcie znajdziecie w internecie. Na pewno warto się z nimi zapoznać. Trzeba wziąć też pod uwagę, że u jednego dziecka sprawdzi się konkretny model, podczas gdy u drugiego maluszka zupełnie inny.

Z całą pewnością warto wyposażyć się w butelkę z odpowietrzanym zaworem, tym bardziej że jej działanie jest potwierdzone, a dobre samopoczucie maluszka jest najważniejsze.
Autor: Nicole Pawlak
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Zlokalizowane Niedaleko