INTC PRACOWNIA STOLARSKA

Meble pokojowe na wymiar RzeszówKuchnia otwarta na salon to rozwiązanie spotykane niemal w każdym nowoczesnym mieszkaniu. Zamiast dwóch oddzielnych pomieszczeń, projektanci wolą jedno duże, które dzięki temu zapewni mieszkaniu oczekiwaną przestronność. Jednakże wybór wyposażenia do niego może stwarzać kłopoty – przede wszystkim meble w salonie muszą komponować się chociażby pod względem kolorystycznym z tymi z kuchni (oczywiście możemy postawić na uzyskanie efektu kontrastu, jednak nie każdy jest na tyle odważny, aby zastosować takie rozwiązanie). Dlatego możemy mieć problem ze znalezieniem odpowiednio dopasowanych mebli w salonie meblowym.

To nie oznacza jeszcze, że musimy pożegnać się ze stylowym mieszkaniem, wręcz przeciwnie. Jest jeszcze jedna opcja – a mianowicie meble pokojowe na wymiar. Oferowane w Rzeszowie przez wielu producentów, na przykład iNTC, cieszą się sporym zainteresowaniem wielu klientów. Na to rozwiązanie z ciekawością spoglądają osoby, którym zależy na oryginalności mebli, a także na tym, aby spełniały one w stu procentach ich własne wymagania oraz oczekiwania.

Takie meble są niepowtarzalne, ponieważ producent wykonuje je specjalnie dla nas – zgodnie z naszym projektem odnośnie do ilości szafek i szaf, ich wysokości, szerokości i tak dalej. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest pomieszczenie – bez problemu dobierzemy do niego odpowiednie meble. Przede wszystkim w ten sposób możemy uzyskać wrażenie przestronności (jeśli pomieszczenie jest mniejsze, a w salonach meblowych dostępne są jedynie duże i przytłaczające zestawy meblowe), ale też uzyskujemy oczekiwany poziom komfortu.

W dodatku producenci oferują nam szeroki wybór – wykonają dla nas meble na wymiar w każdym stylu, dlatego tutaj możemy całkowicie zdać się na własny gust. Jeśli marzą nam się meble w stylu skandynawskim, możemy zrealizować to marzenie u dobrego producenta, który zapewni nam szafki, komody czy inne meble o odpowiednich wymiarach. Możemy zdecydować się na meble klasyczne, modernistyczne, prowansalskie i wiele innych.
Autor: Olga Mróz
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://intc.pl/
Dodano: 2018-12-24
Telefon: +48 608 762 691
Miejscowość: Krzemienica
Adres: Krzemienica 553
Kod pocztowy: 37-127
Źródła: http://intc.pl/meble-pokojowe-na-wymiar/Zlokalizowane Niedaleko